www.sudzibas.lv SIA LOKS Necieņa pret klientu

AtrisinātaSIA LOKS - Necieņa pret klientu

Apsardzes firma, kuras apsargs atļaujas rupji un nekulturāli aizliegt novietot velosipēdu teritorijā, kuru viņš tik "cītīgi" apsargā, ka atļaujas atklāti ņirgāties par to, ka velobraucējs nevar būt viņu vai apkārt esošo uzņēmumu klients. Firmas skaistās devīzes - "Mūsu uzņēmuma filozofija - profesionalitāte, augsta pakalpojumu un aprīkojuma kvalitāte.Mūsu vizītkarte – izdevīgi sadarbības noteikumi un individuāla pieeja katram klientam. Mēs esam vienmēr atvērti mūsu klientu piedāvājumiem." - tikai tukši vārdi, kamēr būs tādi darbinieki, kas klientus vērtēs pēc ārējā izskata un pārvietošanās līdzekļa.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Alise Brīnumzeme 23.05.2016

Labdien!
Firma tikko man personiski atvainojās sava darbinieka vietā un apsolīja, ka nekas tamlīdzīgs vairs neatkārtosies. Līdz ar to savu sūdzību uzskatu par atrisinātu.