Sia "Linde N"

Visai nepatīkams starpgadījums atgadījās, kad nolēmu izmantot šīs firmas sniegtos taksometru pakalpojumus "Linde Taxi"!Tā sanāca, ka ap pusdiviem naktī kopā ar draudzeni atrados Kuldīgas centrā uz laukuma!Bija drusku pie sala, tapēc centos sazvanīt taksi, kas varētu mūs aiztransportēt mājās!Kad pazvanīju un pateicu savu atrašanās vietu, dispičere teica, labi, ka taksis TULĪT piebrauks!Nu, ok, tad gaidam!paiet apmēram 10 minūtes, kas stāvot salā, likās divreiz garākas:(!Eh, zvanu vēlreiz, centos noskaidrot kas tad ir tūlīt?Viņa atbild, ka vēlreiz pārzvanīšot!Vēl pēc pāris minūtēm parādās ilgi gaidītais braucamais, piebrauc klāt, paver logu un prasa ko vajag...!?!Es saku, ka mēs te taksi gaidam!šis kaut ko nomurmina, ka es neprotot uzvesties..!?!Pirmajā momentā es apstulbu no taksista teiktā, pēc tam izmetu, joku, ka viņš mūs var arī nevest, uz ko viņš vienkārši bez vārdiem apgriezās un aizbrauca prom!!!???!!!Vienkārši pzc!Es biju šokā, un esmu vēl joprojām!vismaz ejot ar kājām uz mājām pavanīju dispičeres jaunkundzei un reāli nolamājos un visus pasūtīju...!Ceru, ka nebūšu vienīgais klients, ko zaudēs šī firmele!!!

E

L Liene 14.08.2008

Linde Taxi tā laikam ir normāla parādība, ka šoferi var atļauties necienīgi izturēties pret klientiem. Vienreiz, runājot pa telefonu ar dispičeri (bet viņa laikam domāja, ka mūsu saruna jau ir beigusies), fonā dzirdēju ne visai foršus izteikumus no šofera puses, uz to attiecigi atbildēju. Klausule, protams, taja momentā uzriez tika nolikta. Un, kad nu beidzot šoferis atbrauca mums pakaļ, tad arī vēl atļāvās izteikt savus spriedumus. Nu jācer, ka Linde Taxi visi šoferi nav tādi.