SIA Limuzīnu centrs - krāpšana

Sestdienas naktī apturēju pirmo taksi, kurš brauca, lai nokļūtu no Brijāna un Valdemāra ielas stūra uz Brantkalna ielu.
Protams ceļu var veikt ļoti īsi - pa Tallinas ielu, Deglava ielu līdz Ilūkstes ielai un jau klāt. Bet šis taksists veda - brijāna iela, Cēsuiela, Brīvības iela, VEF tilts, Bruņinieku iela, Lielvārdes...Uz manu jautājumu neatbildēja un cits nekas neatlika kā runāt ar viņu krieviski. Viņš atbildēja, ka zinot tikai šito ceļu un viss. īsumā - par šo nelielo attālumu samaksāju 8 Ls!!! Skaitītājs griezās vienkārši paātrinātā tempā.
Uz pajautātā čeka ir uzrādīta firma " Limuzīnu centrs" ( atļaušos piebilst - mašīna vienkārši bija grabaža, ne jau limuzīns) Auto nr. TX 4510. Šis taksists vienkārši izmantoja, ka brauc viena sieviete, kura protams neleks ārā no braucošas mašīnas vai vienkārši nesamaksās:(

E esinja 11.06.2011

Ieteiktu versties tani firma un pajautat paskaidrojumu. Jo uz ceka ir jabut ari marsrutam.

E esinja 11.06.2011

Jo cena taadam braucienam ir ~4, 50. Ar visu iekapsanu.