SIA Likass / Leila Geižina / Zelta Ābele - jūtos apkrāpts

Jums ir kāda sena lietiņa, pašam tirgot nav vēlēšanās, dodaties uz kādu antikvariātu, kur tirgotājiem ir savs pircēju loks, notirgosies ātrāk...sarunājat cenu, un gaidiet, kad lietai atradīsies pircējs...tik tālu viss skaisti...
Bet! izrādās, ka Jūsu lieta jau sen pārdota, un ne mantas, ne naudas kā nav, tā nav...dienu nav otru nav, nedēļu nav, 2as nedēļas nav. No SIA Likass salona "Zelta Ābele" īpašnieces Lailas Geižinas tikai atrunas, ieskaitīts, rīt būs, pienāk rīts, pienāk nākamā diena-nav. un tā baro ar solījumiem, stāsta pasakas. Ieskaita mazu daļu, nosolās, ka pārējais pēc pāris stundām, pāris stundas pārvēršas par pāris nedēļām, sarunājam termiņu, atkal, ieskaita daļu, un...nekā. nāku pretī, sarunājam pēdējo termiņu, galu galā vairs telefonu neceļ, un vispār atslēdz. Ja Jums, vai kādam paziņam, kas nodots komisijā "Zelta Ābele", pārbaudiet, iespējams, ka jūsu manta arī jau pārdota..
pašu daiļrunātāju var pavērot šeit:
http://www.viss.lv/?p=128065
http://www.youtube.com/watch?v=GiSjOAEi_X0

N

Komentāri (23)

P Pret Krāpnieci 04.01.2013

Tieši ar tādu pašu atieksi saskaros SIA Likass Antikvariārā Zeltra Ābela. Tās vadītāja un īpašniece Leila Geišina. Viņā ir parādā jau daudziem saviem klientiem, par komisijā nodotajām lietām un atsakās ar viņiem norēķināties. Lietas sen ir pārdotas, , nauda - gan klienta, gan sava ir iztērēta un netiek atgriezta ne prece ne nauda

Pilsoņi, esiet uzmanīgi un nenododiet savas lietas Antikvariātā Zelta Ābele, pie Leilas Geižinas.
Esmu gatavs piestādīt visus dokumentālos pierādījumus!

K kocene 25.02.2013

Vārds vārdā piekrītu iepriekš minētajam. Divus gadus tiek stāstīts, ka nav pārdots, bet kad savu lietu vēlos izņemt, izrādās-pārdots. Un tad sākās: šodien naudas nav, bet būs rīt, tieši šobrīd nodarbojos ar jūsu jautājumu, nauda būs līdz trijiem; ko jūs iedomājaties, no privāta konta nav tik vienkārši; es jums pievedīšu mājās; man nav nomaksāti rēķini par diviem mēnešiem; N-tie cilvēki paliks bez darba utt. utt..Faktiski iznāk ka visi, kas vēlās saņemt naudu par savām personīgajām, L. Geižinas pārdotajām lietām, kā rezulltātā arī viņa ir guvusi savu peļņu-tiek vainoti viņas biznesa gremdēšanā.Mums visiem jāpiedalās "Zelta Ābeles" uzturēšanā pie dzīvības.Nesiet cilvēki visu ko vien variet aiznest, pretī tiek laipni ņemts.Tikai neprasiet naudiņu-ar to jāmaksā rēķini, darbinieku algas uc..Pirms dodaties uz antikvariātu "Zelta Ābele", padomājiet labi, varbūt to lietu par kuru jūs cerat saņemt naudu, labāk uzdāvināt kādam tuvākam cilvēkam, ziedot labdarībai, nevis sponsorēt svešu negodīgu biznesu.

P Pret Krāpnieci 27.02.2013

Leilas Geižinas un viņas vīra nekaunība ir neiedomājama. Kā satāsta, uz komisiju nodotās lietas tiek ieķīlātas pilsētas lombardos par daudz zemāku cenu, nekā atrunāts ar lietas nodevējiem antikvariātā. Pēc tam lombardos nodotās lietas netiekot izpirktas, bet Leila Geižina visiem stāsta, ka lieta pārdota, bet vēl tik jāpagaidot nauda. Geižinu ģimeners nekaunība ir neiedomājama un var balstīties tikai uz kādās spēka struktūras, vai politiskās partijas atbalstu. Visi Rīgas antikvāri ņirdz par Leilas Geižinas metodēm un piedāvā uzsaukt vislepnāko restorānu, ja kādam izdošoties ierosināt pret Leilu krimināllietu, saņemt atpakaļ naudu, vai nozagto priekšmetu!
Tāpat, stāsta, ka nodotie priekšmeti tiekot pārdoti zem atrunātās vērtības - nauda tiekot ieguldīta vīra Ērika Geižina biznesā, ar kuru no pagājušā gada augusta Leilai ir mantas šķirtības līgums. Visiem mantas, vai naudas atprasītājiem Leila nekaunīgi ierosina vērsties tiesā, vai policijā, kur viņas protežisti lietas ierosināšanu atsaka.

Papildus informācija: Neatparasiet viņai naudu par nodotajiem priekšmetiem! Atprasiet rakstiskā formā komisijai uzticētos priekšmetus, jo ja Leila Geižina nevar tos nekavējoties atgriezt, tad tā jau ir krimināllieta, nevis civīllieta!

Ierosinu pievienot īsu indormāciju par Leilu un Geižinu ģimeni kopumā visiem rakstiem visos portālos - gan Latvijā, gan citu valstu ziņu portālos - sevišķi Krievijas un Vācijas!

B Bergs33 28.02.2013

To be digi slaveno personu un vinjas braliti un bralja delinju jau esmu iepazinies, neliesu banda kura dzimusi Gruzija un atbegusi uz Latviju.Krapj civekus, maldina uznemejus, platas ar sakariem Rigas dome un sola sakartot zemes jautajumus iedzivotajiem.Tas ir tikai tuks burbulis.Ja netiek gala pati tad usuta savu hronisko dzeraju braliti Arturu iespaidot fiziskicilvekus, uz ko policija pat nodarort miesas bojajumus nereage un iesniegumi netiek izskatiti.Kuzis vinjiem ir kedes suns ka vinji izteicas.Geizenas virs ira arhitekts kur piedalijas kohezijas fondu apguve stradajot pie Garkalnes velocelinja projektesanas kura laika iedzivotaji tika apkrapti ar parakstu vaksanu pusot pilites ka vini vac parakstus lai ierakstitu celjus Garkalnes domei zemesgramata un naivie ari par to parakstijas bez domes parstavja.Rezultata pec menesa uzradas stabini un tika pret cilveku brivo gribu izbuvets celins.

P Pret Krāpnieci 06.03.2013

Nu, ko, viena krimināllieta par 12, vai 14 gleznu piesavināšanos no vienas ļoti pazīstamas personas Latvijā un to tālāka pārdošana par zemāku ceni, naudu piesavinoties, jau ir ierosināta! Tuvākajās dienās sekos nākamās ! Steidzieties, apkrāptie, lai būtu pirmie rindās, citādi būs par vēlu! Leila, es taču teicu, ka tu esi uzrāvusies uz cieto riekstu un vajadzēja norēķināties par nozagto! Stādies priekšā, kas vēl sekos - protams, tikai likuma noteiktajās robažās, bet, mēs apkrāptie un apzagtie arsim zemi zem jūsu ģimenes un jūsu atbalstītājiem valsts varas un valsts drošības un valsts politiskajās struktūrās un lai Dievs stāv klāt to personu karjerai, kuras jūsu noziedzīgo ģimenes biznesu ir atbalstījušas un atbalsta! Čpok. čpok, čpok... !

Z zane_b 13.03.2013

Gribētu iebilst. Priekrītu, ka uzreiz netiek izmakstāta nauda, bet visu var sarunāt, protams, ja lielāka nauda, tad uzreiz neizmaksā, tiek sadalīta pa daļām. Es sadarbojos ar antikvariātu jau kopš 1998. gada, vienmēr nauda tika visa izmaksāta. Tagad, protams, kā daudziem uzņēmumiem "Zelta ābelei" ir finansiālas problēmas, bet tāpat man un L. Geižinas k-dzei sanāk vienoties par naudas atdošanu, sanāk gan ilgāk pagaidīt, bet nauda tiek atdota.
Gribēju vēl piebilst, ka uzreiz mesties virsū arī visai ģimenei, nebūtu takstiski. Ne jau viņi jums maksā naudu vai noņem nost!!!

P Pret Krāpnieci 13.03.2013

Tur nav neko piekrist, neko nepiekrist! Viņa ir krāpniece un cik man zināms pret viņu jau ierosināta krimināllieta un vēl citas sekos. Visticamākais, ka Zane_b ir pati Leila Geižina, vai kāds viņas darbinieks. Ar biznesu tam nav nekāda sakara - viņa paņem lietas un vienojās par savu komisiju, kad lietas pārdotas, viņa ar savu komisiju var darīt ko grib, bet klienta nauda nav viņas nauda un tā ir jāatdod nekavējoties. Vēl, Leila Geižina nodod pieņemtās lietas lombardos un neizpērk - vai tas arī ir bizness? Ja lietas tiek pārdotas par zemāku cenu, nekā norunāts ar lietas īpašnieku un nauda netiek atdota, vai tas arī ir bizness? Nē, tā ir zādzība, kŗāpšana un piesavināšanās!!!

P Pret Krāpnieci 13.03.2013

Vēl, piebilde! Vajag gan mesties virsū visai ģimenei, jo tā nozīedzīgā darbība ir visas ģimenes plānots pasākums. kopš pagājušā gada augusta Leila un Ēriks Geižini un noslēguši mantas šķirtības līgumu un Leila ne par ko faktiski, it kā neatbild, bet, ņemot vērā Latvijas praksi, ka krimināllietas gadījumā šādi noslēgtie līgumi netiek ņemti vērā - Leila un Ēriks Geižini ļoti uztraucās par to, lai netiktu ierosinātas un izskatītas krimināllietas! Tur vairs nav ko gaidīt, jo krimināllietas ir vienīgais, kā piespiest tos blēžus pārtraukt apkrāpt un apzagt cilvēkus. Es nedomāju, ka apkrāptajiem būs iespējas saņemt atpakaļ savas lietas, vai naudu.

K Komitents 13.03.2013

Zane-b, ko Jūs domājiet ar-"ne jau viņi jums maksā naudu vai ņem nost", Jūsuprāt tie ir nelabie rūķīši nomaskējušies ai L.Geižinas maskas, par ko viņai nekas nav zināms. Ar kādām tiesībām L. Geižina izlemj kā rīkoties ar viņai nepiederošiem naudas līdzekļiem? Kāpēc man būtu jāpiekrīt saņemt man pienākošos naudas summu pa daļām, lietas no komitentiem viņa nepieņem pa daļām bet vienā veselā vienībā. Kāds sakars man būtu ar Geižinas grūstošo biznesu? Kāpēc man, pret manu gribu būtu jārisina viņas materiālās problēmas, nekādus procentus par man neizmāksāto naudas summu (jau ilgstoši, 3-ciparu), viņa man nav piedāvājusi.Manuprāt ir daudz citu grūtdieņu, kuri ir vair;ak pelnījuši materiālu atbalstu, kā L.Geižina. Komitents.

P Pret Krāpnieci 13.03.2013

Leila Geižina un viņas ģimene ir konkrēti un apzināti krāpnieki un nelieši, kuri izveidojuši veselu antikvariātu ķēdi, lai apkrāptu Latvijas pilsoņus un iedzīvotājus un acīm redzami izmanto piesegama ugsti stāvošas politiskās un drošības struktūrupersonas, jo svādāk šāda nelietība un noziedzība jau sen būtu apturēta. Ir apkrāpta vesela virkne pazīstamu cilvēku Latvijā un milzīga masa mazpazīstamu cilvēku, kuri šiemkrāpniekiem ir uzticējuši komisijā savas mantas. Tikai, nez kāpēc Geižinu noziedzīgā darbība nesodīti turpinās. Cilvēki, attopieties - ja likums un valsts jūs nesargā, tad vismaz paši nelieniet šo krāpnieku ķetnās!

P Pret Krāpnieci 13.03.2013

Es sen vairs neceru uz naudas izmaksu, par man nozagtajām lietām tūkstošiem, latu vērtībā ( ir arī tādi, kuriem nozagts desmitiem un simtiem tūkstošu latu vērtībā) - es vienkārši aicinu visus cietušos vērsties ari esniegumu Kriminālpolicijā un Ģenerālprokuratūrā un pārējiem neiekrist, kā circeņiem pelnos - Geižini ir nelieši, zagļi un krāpnieki un piesavinātāji!
Par teikto esmu gatavs atbildēt likuma priekšā. Zinu, ka Geižinipašlaik ved slepenas sarunas laiizbeigtu vienu ierosināto krimināllietu, kuru pieteica viens no Latvijā ļoti cienījamiem un atpazīstamiem cilvēkiem! Vārdu pagaidām nesaukšu!

Z zigita 21.03.2013

Esmu jau gadiem sadarbojusies ar antikvariāta "Zelta ābele" īpašnieci.Un tik jauku un pretimnākošu cilvēku, kas man personīgi ir ļoti palīdzējusi, nevaru iedomāties citur sastapt.Jā, šajā brīdī arī es esmu spiesta pagaidīt naudas izmaksu par nodoto preci, taču ir jāsaprot, kāds šobrīd ir mazā biznesa stāvoklis, tādi nodokļi!Es novēlu Geižinas k-dzei neklausīties suņu rejās, bet strādāt un sakārtot savas lietas.Un tam cilvēkam, kas mēģina aizskart viņas ģimeni, domāt ko dara.

P Pret Krāpnieci 22.03.2013

Zigita (Leila) netēlo "pilsonīti iz tautas" . Nav ko nikus mainīt, tu esī tā pati "zane-b".

Leila Geižina ir zagle, krāpniece un piesavinātāja. Vēl, pāris nēdēļu atpakaļ, bija raidījums "Bez tabu", kurā tika pastāstīts viss par Leilas Geižinas krāpniecisko un noziedzīgo rīcību. Pret Leilu Geižinu ir ierosinātas (nu jau liekas vairākas ) krimināllietas (un, būs vēl).
Leilai Geižinai nav nekāds mazā biznesa stāvoklis, bet izvērsta krāpniecības ķēde ar pieciem antikvariātiem - trīs Rīgā, viens Ogrā, viens Jūrmalā. Nekādas naudas grūtības, kuru dēļ būtu jāatliek naudas izmaksa tiem, kuru mantas ir pārdotas, nepastāv un nevar pastāvēt. Leilai peder virsvērtība, starp atrunāto preces pirkšanas cenu un preces pārdošanas cenu, taču arī šeit viņa krāpjās un krāpj valsti. Pirmajā laikā, ja pārdevējs neceļ skandālu nodotās lietas vispār netiek iegrāmatotas. Norēķinoties ar 'pārdevēju (reti) Leila atprasa pārdevēja kvīti, kas nozīmē, ka tiek vesta dubultā grāmatvedība un lielākā daļa mantu vispār netiek irgrāmatotas. Leila atsakās preču īpašniekiem uzrādīt dokumentus, kam un par kādu cenu preces ir pārdotas.

Leilai Geižinai ir tiesības tikai uz atrunāto virsvērtību. Mantas īpašniekam nav jāgaida uz savas naudas saņemšanu - ja nevar atdot naudu, tad lai atdod piesavināto un krāpnieciskkā veidā, bez atlīdzības atsavināto priekšmetu.

Vēl Leila Geižina pārdod viņai uzticētās lietas par cenu, kas ir zemāka, nekā atrunātā ar mantas nodevēju komisijā un tā ir vistīrākā krāpniecība, pie tam sevišķi milzīgos apmēros, ņemot vērā, ka apkrāpti ir cilvēki par simtiem tūkstošiem, varbūt pat jau miljoniem latu. Ar vīru Ēriku Geuižinu viņai ir mantas šķirtības līgums, taču tam nav nozīmes, jo Latvijas kriminālizmeklēšanas praksē un tiesvedībā tiek arestēti arī tuvāko ģimenes locekļu īpašumi. Leilai Geižinai pieder vairāki īpašumi, kas ir apliktii ar banku hipotēkām. Uz šiem īpašumiem ir nepieciešams uzlikt papildus arestus, lai Leilu Geižinu sāktu dzenāt arī bankas.

Galvemais ir nepieļaut, ka šī krāpniece turpina savu noziedzīgo rīcību un ievilina cilvēkus lamatās, nozogot viņiem viņu īpašumu un neizmaksājot naudu. Cik zinu, tad Leilai Geižinai un viņas ģimenei ir vēl vairākas krimināla raksturaproblēmas.

Es par sevis rakstīto atbildu pilnībā, bet gribētu, lai krimināllietu uzskatīšanas gaitā tiktu noskaidrots, kura ir tā persona, kura šeit raksta komentārus zem nikiem "Zane-b" un "Zigita". stāstot melus par Leilas Geižinas godīgumu.

Vistuvākajā laikā tiks lūgts ierosināt pret Leilu Geižinu vēl vairākas krimināllietas un pēc iespējas ātrāk ir jāpiesaka Leilas Geižinas un viņas uzņēmumu maksātnespēja, kas protams, neizslēdz to, ka Leilai Geižinai būs jāatbild krimināllikuma pantu kārtībā.

Vēl jautājums, ko un kā tā krāpniece katru nedēļu, vai katru otro nedēļu braukā ar vilcienu uz Maskavu un atpakaļ. Es protams neko nevaru apgalvot, bet tāda interesanta sagadīšanās, ka robežas šķērsošanas vietā kādā amatā ir pilsonis ar uzvārdu Geižins. Domāju, ka noteiktiem dienestiem sen vajadzētu pārbaudīt visu, kam sakars ar Geižinu ģimeni.

Starp citu, atbilstoši Latvijas likumdošanai, šeit publicētās publiskās apsūdzības, jau pašas par sevi ir obligāts pamats tam, lai Latvijas Republikas atbilstošie dienesti ierosinātu krimināllietu par Leilas Geižinas un antikvariāta "Zelta ābele" darbību.

Leilai Geižinai neviens mieru neliks, bet, likumu robežās padarīs viņas dzīvi līdzīgu ellei, kā viņa to ir padarījusi citiem.

Visiem cietušajiem, kuri jau tiek apzināti un daļēji ir sagrupējušies, jāsaprot, ka tuvākajā laikā jāatkārto Televīzijas pārraides un jāpiesaka pašvaldībās Leilas Geižinas veikalu un dzīvesvietas pastāvīga piketēšana.

P Pret Krāpnieci 22.03.2013

Raidījums "Bez tabu":
http://www.tv3play.lv/play/301713/

Epizode 307 - Sezona 2013

Ilgums: 32:29

Ēterā: 07.03.2013 19:30

K Kuka33 08.05.2013

Leila ir reala zagle un krapniece, ari manu draugu vinja ir apzagusi par pieklajigu summu pardodot ari vinja gleznas un svetbildes.Naudu nav atgriezusi.Pats redzeju visas kvitis un summu.Ari vins teica ka pec panorama redzeta versisies tiesibsargajosa institucija.

B Bergs33 29.05.2013

Nu beidzot vakar policija sakusi riktigu izmeklesanu pret Leilu Geizenu un vinas gimenes locekliem.Kratisanas, un izmeklesanas darbibas plasa operacija pret noziedznieku, zaglju un krapnieku grupu.

... WISAM KAM, LEILA UN ERIKS GEIZINI - SACHAKAREI NAUDU JAIET PASHWALDIBAS GALWENAKA POLICIJAS PARWALDE -EKONOMISKA NODALA -JARAKSTA IESNIEGUMU...ZAGLEM JABUT CIETUMA ...

J janisk 22.06.2013

Ar mani ir līdzīga situācija, uzrakstīju iesniegumu Ekonomikas policijai. Neiebilstu koordinēt turpmākās darbības ar šo klientu. Rakstiet man uz elektronisko pastu - [slēpt]@inbox.lv

J janisk 11.08.2013

L.Geižina ir parakstījusies kriminālpolicijā par neizbraukšanu no Valsts. Viņas firmas Aktīvu bilancē par 2012.gadu (SIA Likass) figurē interesanta rinda - firma (faktiski viņa paša) ir aizdevusi Leilai Geižinai (sev!!! )LVL 213 378!!! Maksātnespējas gadījumā (ko viņa, starp citu, nedara) administrators mēģinātu piedzīt naudu no viņas kā jau firmas SIA Likass debitora, bet to viņa speciāli nedara, viņai tas nav izdevīgi.
Citiem vārdiem, viņa visu iespējamo firmas nopelnīto naudu ir pārskaitījusi sev, nevis norēķinājusies ar mums - kreditoriem. Tas vēlreiz parāda šīs noziedznieces seju.
Rakstiet man uz elektronisko pastu - [slēpt]@inbox.lv

Agnese159 28.11.2013

Gribētu šai lielajā darvas mucā, ieliet karotīti medus.
Varu pateikt, ka Leila Geižina ir ļoti patīkams un pretimnākošs cilvēks!
Mēs dzīvojam 100 km no Rīgas, Leilu privāti nepazinām, bet viņa atbrauca ar savu transportu un paņēma mūsu lietas, atlīdzību par vešanu neprasīja, viņas vīrs un brālis pieklājīgi, inteliģenti un sirsnīgi cilvēki.
1.mēn.laikā lietas pārdevās, mums pazvanīja un izmaksāja visu naudu.
Cilvēkam dzīvē var notikt visādi apstākļi, tas uzreiz nenozīmē, ka vajag apmētāt ar dubļiem!!

Vēlu Leilai-labu veselību, izturību un spēku stāvēt pretim cilvēku nežēlībai!

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes