SIA "Liepenes" - Krāpnieki

Gribu brīdināt kolēģus lai nesūta šajā uzņēmumā iekārtas!!!Gribēju nokomplektēt galdniecību, izstaigāju visus tirgotājus, bet beigu beigās Ronalds Viša no šī uzņēmuma apvārdoja ar solījumiem, ka var iegādāties bez PVN, ātrāk kā citur, citur ir Ķīna utt. Nu ko, pasūtīju, piegādāja (protams ne termiņā kuru norādīja, bet trīs nedēļas vēlāk. Tas tā)Vienu iekārtu atveda brāķi ar saliektu galdu, kur neko izlabot nevar kā tikai samainīt, (pamanīju nākošajā dienā pēc izpakošanas), ieslēdzot otru iekārtu nestrādā elektroniskais displejs.Braucu pie uzņēmuma, BET IZRĀDĀS KA PATS PIE VISA ESMU VAINĪGS, KĀ ARĪ GARANTIJAS REMONTU VIŅI NENODROŠINOT JA IEGĀDĀJAS BEZ PVN, kā arī atpakaļ nepieņem, jo redz ka tā nav viņu firma kura izrakstīja rēķinu utt., sola ka meistars atbrauks apskatīties, 4 mēneši pagajuši.... rrrrrrrrUn visam pa virsu pēc pāris mēnešiem VID vēl sāk mani čakarēt par šo te shēmu,nezinu kā viss vēl beigsies, bet nevienam neiesaku sadarboties ar šo uzņēmumu.

Inženieris 13.02.2015

Pats vien pie šīs krāpnieciskas shēmas esi vainīgs, jo piekrīti. Gribeji ietaupīt? Maksāji skaidrā?

Sagribējās par mazu naudu lielu baudu?

Ir tāds jēdziens, ka kvalitātes atbilstība cenai.

ATCERIES - skopais maksā divreiz!

J jaunsuntraks 23.02.2015

Jā, man arī šādā pašā veidā gribēja iemērēt, firmas īpašnieks ir ļoti glumš tipiņš.
Beigu beigās paņēmu ar PVN.
Garantiju viņi vispār nenodrošina, apkopes arī nē, krāpnieki, izkrāpj naudu no cilvēkiem, atņem pēdējo kapeiku.