www.sudzibas.lv SIA Liauto negodīgs darba devējs

SIA Liauto - negodīgs darba devējs

Nekādā gadījumā neejiet strādāt uz SIA Liauto, Jelgavā, Lapu ielā 10. Darba devējs ļooooti negodīgs. Alga katru reizi jālūdzas. Attieksme pret darbiniekiem pilnīgi garām. Firmā 5 mašīnas, bet tēlo no sevis šausmīgo aizņemtību. Firmu vada Evija Liberte, pilnīga nejēga, ne viņa saprot kaut ko no grāmatvedības, ne kravu pārvadājumiem. Mašīnas ne labākajā tehniskajā stāvoklī, toties aprīkotas ar GPS, priekšniece sēž pie datora un diktē pa kādiem ceļiem jābrauc, mehāniķim arī rokas aug ne no tās vietas. Darba un atpūtas laiki netiek ievēroti, liek braukt ar magnētu. Mašīnās elementāri nav pat atslēgu komplekta (gadījumā ja ceļā jāveic kaut kāds neliels remonts). Sludinājumos sasola zelta kalnus, soc. garantijas utt., patiesībā nekā tamlīdzīga tur nav. Firma pati parādā gan par degvielu, gan rezerves daļām, nekur īsti ar viņiem negrib ielaisties. Gadījuma pēc, ja tomēr strādājat šajā firmā, tad ja domājat no turienes iet prom, nekādā gadījumā nebrīdiniet viņus iepriekš, jo tad Jūs algu neredzēsiet 100% un vēl paliksiet parādā.

R