SIA Latvijas projekts un Arvils Porietis - Neizmaksāta darba alga

Latvijas projekts ir kārtējais projektēšanas kantoris, kas labprātīgi nemaksā darbiniekiem algu. Šīs shēmas vadītājs un galvenais problēmu cēlonis ir Arvils Porietis. Šajā uzņēmumā sāku strādāt 2021. Gada rudenī, bet pēc otrā nostrādātā mēneša jau sākās problēmas, ka līdz norunātajam datumam netika izmaksāta alga, bet tās vietā saņēmu tukšus solījumus, ka nauda būs pēc nedēļas u. T. T. Un tā tas notika arī nākamos mēnešus, kkad kko samaksā un pārējo Sola vēlāk. Tā arī pat ziemassvētkus nosvinēju bez naudiņas, bet nu ok, kam negadās. Šī gada sākumā saspurojās un izmaksāja atlikumus. Domāju, ka beidzot ir saņēmies un nācis pie prāta, bet nē. Protams, visi vecie ieradumi nekur nav pazuduši un turpinās ar katru nākamo mēnesi. Bet šoreiz jau ir nākamais līmenis, ir uzlikta pilnīga ignorēšana maniem zvaniem, īsziņām un ēpastiem.
Visu sarežģi tas, ka strādāju attālināti un biroju apmeklēju reti, bet tāpat šobrīd biroja durvis slēgtas un nav iespējas satikties.
P. S. Aktīvi darbojās un jaunos klientus piesaista arī platformā getapro.lv

šeit profils: https://getapro.lv/tradesman/catalogue/details/20937

O

B BaibaSil 25.07.2022

Mēs diemžēl esam arī iekrituši uz SIA “Latvijas Projekts” un tā vadītāju (Arvils Porietis). Nolīgām arhitektu caur Getapro.lv. Kamēr 2021. gada rudenī vēl viņam bija praktikante, kura reāli projektēja mūsu māju, tikmēr viss gāja uz priekšu. Kopš 2021.g.decembra praktikante bija prom un tā arī mums NEKAS nav gājis uz priekšu. Uz telefona zvaniem un īsziņām atbild tikai pēc draudiem publiskot slikto attieksmi, sola, ka tūlīt būvprojekts tiks iesniegts, bet nekā. Kad bija jāmaksā nākamā daļa pēc līguma, tad ap to laiku bija sazvanāms un pats atbrauca pēc naudas! Kolīdz iemaksājām, atkal ir pazudis (ignorē) jau uz 2 mēnešiem!

Neiesakām Latvijas Projekts un Arvilu Porieti, jo tā ir tikai izkrāpta nauda un pazaudēts laiks!

A Alekseeva 01.11.2022

Если вы начинающий проектировщик, хотите работать каждый день по 8 часов, выполнять все обязанности и получать минимальную зарплату, а потом и вовсе ничего за 3 месяца то - SIA “Latvijas Projekts” отличный вариант! Фирма не заключает рабочие договора, и непрофессионально относится к своим клиентам!

H Helvis 10.02.2023

Pašam arī ir sanācies iekrist uz SIA Latvijas Projekts un Arvilu Porieti. Samaksāju 656 EUR, 6-7 mēnešus solīja, ka saskaņos UKT projektu. Beigās zemē nomests laiks, nauda un neizdarīts darbs.

Gribu tikai pabrīdināt citus, jo gribētu, lai kāds pabrīdinātu mani pirms sadarbojos ar Arvilu - viņš ir krāpnieks, un no viņu labāk turēties pa gabalu.

Pievienoju arī kompānijas rekvizītus un krāpnieka pilnu vārdu. Jā kādam ir interese sūdzēt viņu tiesā, noteikti pievienotos! Pašam gan šobrīd laika nav, lai šo noorganizētu.

A Andrey Chernov 14.02.2024

Arvils Porietis pieņēma priekšapmaksu par projektēšanas darbiem. Darbu nepaveica, avansu neatgriež.
Vēlos kopīgi iesniegt sūdzību policijā par Arvilu Porieti un SIA Latvijas projekts. Mans e-pasts [slēpt]@inbox.lv