SIA Latvijas gaļa - Krāpšana

15.08.2018. tika pieteikts pārdošanai jaunlops. Izvēlē starp SIA ,,Lauku Miesnieks" un SIA ,,Latvijas Gaļa" , lai gan nosacījumi (samaksa pēc barojuma un svara, samaksa tūlītēja) un izcenojumi ir identiski vienādi, izvēlēta tika SIA ,,Latvijas Gaļa". Atbraucot pēc jaunlopa, tika pārprasīts vai cena tāda pati kā tika nosaukts pa telefonu, uz ko uzpircējs atbildēja, ka tāda pati, nekas nav mainījies. Kad dzīvnieks ir jau ievests mašīnā, tad uzpircējs parāda cenu lapu, kurā cena par dzīvsvara kilogramu atšķiras par 8 (astoņiem) centiem salīdzinot ar to, kura tika nosaukta pa telefonu un protam ka ne jau uz augšu...
Kad izdodas sazvanīt SIA ,,Latvijas Gaļa", tad kontaktpersona apgalvo, ka iepirkuma cenas ir tādas kā viņa nosauc, nevis uzpircējs uz vietas. Uzpircējs skaidro, ka pēc kautsvara vēl esot pārmaksāts (ko protams ne ar ko nepierāda) un atbildīgais menedžeris laika posmā no 11.-25.09.2018., tā arī nav atradies vai nav atradis laiku, lai pazvanītu un sniegtu skaidrojumu šai situācijai. Finālā samaksa par augstākā barojuma jaunlopu no solītajiem 1,43 EUR par dzīvsvara kilogramu ir 1,35 EUR
Vienīgais komunikācijas veids ir sludinājumos esošais tālrunis (protams var jau rakstīt ierakstītu vēstuli uz juridisko adresi).