SIA Latvija ugunsdrošība - Krāpšana

Sastapos ar sludinājumu ss.com meklējot darbinieku. Piedēvājums, ugunsdrošības tehniķi ''AP-HELP''. Nosūtiju CV! Ap 24.09.2018. Saņēmu zvanu un uzaicinājumu uz pārunām 28.09.2018. Spilves iela 3, Spilve, Babītes pagasts, Babītes novads, LV-2101. Kur tikos konkrēti ar personām-Artūrs Hroļenko, skatīt attēlā, un Ronalds Putrālis. Saruna izvērsās sekojoši. Mums nevajag ugunsdrošības tehnisko darbiniekus, bet mēs varam piedāvāt vietu Ugunsdrošības auditora pozīciju. Piedāvāja iekārtoties darbā mikrouzņēmumā. Algu pārbaudes laikā līdz 3.mēnešus 850 eiro uz rokas. Pēc pārbaudes laika 1200 eiro plus procentus no auditējamiem objektiem. Sarunas laikā solīja pēc pārbaudes laika vairāk pa 2000 eiro uz rokas. Bet oficiāli izmaksāšot no Latvijas ugunsdrošības konta tikai 1200 eiro. Mani pieņēma, 28.09.2018. Un varu uzsākt darbu 01.11.2018. Protams arī ierados darbā un uzsāku darba attiecības. Dienas laikā vēlējos saņemt darba līgumu kā to nosaka Darba likums. Administrācijā strādājošā persona ir tik nekompetenta – nespēja sakārtot darba ligumu ar 01.10.2018. jo ar to datumu uzsāku darba juridiskās attiecības. Neuzskatija par prioritāti doties pie priekšnieka un parakstīt mūsu darba līgumu ko biju no savas puses jau parakstijis. Ar 01.10.2018. uzsākot darba gaitas 01.10.2018. Ronalds Putrālis uzņēmās apmācīt mani. Bet kopā ar mani 01.10.2018. (diemžēl neiepazinos ar šo personu) arī sāka strādāt ar mani. Pēc 1h kopā pavadīšanas, persona aizgāja aprunāties ar Ronaldu Putrāli, jo Artūrs Hroļenko nebija darba vietā, atradās atvaļinājumā. Persona saprotot mikrouzņēmuma statusa līgumu. Nevēlējās turpināt sadarbību un uzteica turpmāku sadarbību ar AP-HELP. Jo ss.com ievieototais sludinājums neliecināja ka darba attiecības jāslēdz ar mikrouzņēmumu. Sludinājumā bija rakstīts ka tiek sniegtas visas sociālās garantijas. Es paliku!. Dienu pavadīju mācoties ugunsdrošības noteikumus. Mana izglītība pilnībā atļauj ieņemt esošos darba pienākumus. Papildus vajadzēja iziet 160 stundu kursus uz kuriem arī pierakstijos. Pagāja pirmdiena. Pagāja otradiena. Pagāja trešdiena. Runājoties ar kolēģiem kas atradās kabinetā kopā ar maini. Labus vārdus vēstija par atalgojumu. Ja labi attieksies ..būs tev līdz 2000 eiro un vairāk.. mēnesī uz rokām. Visādus bŗinumus solija, arī darba auto.
Mani instruēja ugunsdrošibas auditā Ronalds Putrālis, pirmais objekts ko apsekojām bija Ganību Dambis 7A. Bija jāuzsāk atkārtots audits konkrētā objektā. Kad sākām atkārtotu šī objekta apsekošanu 03.10.2018 par esošajiem aktuālajiem jautājumiem. Ronalds Putrālis atbildēja: “Šajā objektā neviens neko nesaprot no ugunsdrošības likumiem (saprotams pārvaldnieks). Ieej pie atbildīgās personas kabinetā, pieprasi dokumentāciju. Tēlo ka šķirsti dokumentus. Pieprasi apsekot pulti, saproti ka atbildīgā persona nekad nenāks ar tevi. Viņiem tas nav vajadzīgs. Lieka laika tērēšana. Pieprasi jau iepriekš zināmos dokumentus kuri nav pakārtoti esošiem ugunsdrošības noteikumiem. Saki lai nosūta uz AP-HELP ē-pastu jauno darbinieku saraktu. Ierakstīsim instruktāžā. Katra jauna darbinieka ieraksīšana instruktāžā maksā 20 eiro skaidrā! Reāli dabā nekāda instruktāža nenotiek! Galvenais pieprasi lai uzrāda visus dokumentus. Un redzot iepriekšējo darbinieku licenzes dokumentos kuri ir firmu pakalpojumi līdz konkrētam datumam konkrētās dokumentu mapēs! Tiek klaji sertifikātu kopijas izplēstas no dokumentācijas. Lai gan tas nemaina dokumentāciju satur un likumīgumu. Personas kuras līdz tiešajam brīdim paraskstija apsekošanu ir likumisks spēks. Pamatojoties uz to, gadiem ejot no apsekojošajiem objektiem ņēmuši lielāku naudu kā patiesībā bija pamatots un atbilstoši pieejamām tirgus cenām.”
Kad otro dienu sēdēju kabinetā ar Igoru, viņš stāstija par uzņēmumu Zemnieku saimniecību, Lietuvieši ir īpašnieki. Viņš ar atbildīgo personu ( Latvieti) slēdz neadekvātu cenu līgumus neatbilstoši tirgus situācijai un saņem 35% uz rokas. 02.10.2018 biju klāt pie naudas nodošanas. Konkrēti redzēju kāda naudas summa tika samaksāta konkrētai personai. Arī Pāvels Berizovskis atradās blakus.
Ir jādara! Visiem vienmēr jāpiemin runājot ar jebkuru telpu īpašnieku vai nomnieku - mūsu kolēģi ir esošie un bijušie ugunsdzēšanas depo darbinieki. Galvenā persona uz ko jāliek uzsvars ir Artūrs Hroļenko. Tas ļauj namu uzņēmumu īpašniekiem un to apsaimniekotājiem gūt lielāku uzticēšanos AP-HELP. Jo cilvēkam ar pieredzi Latvijas ugunsdrošībā vienmēr ir savi sakari. Pēc tāmēm varam redzēt ka uzņēmumi noslēdz neadekvāti augstas cenas reālai tirgus situācijai un pakalpojums tiek sniegts no AP-HELP. Šī kompānija apkalpo Latvijas tiesu telpas. Bet reāli neiegūldot līdzekļus. Tāpat redzams kā Artūrs Hroļenkovs aktīvi cenšās iegūt ‘’Saskaņas’’ atbalstu. Lai ugunsdrošības pakalpojumus pārņemtu savā kontolē! ( Artūrs neizdosies).
Pēc pakalpojuma sniegšanas Līgums tiek izpildīts daļēji. Prasīju Ronaldam Kaprālim: “Kāpēc netiek ugunsdzēsības aparāti pārbaudīt objektā, kuriem beigušies termiņi? Jo līgums iekļauj ugunsdzēsības aparātu pārbaudi un apkopi.” Nekas traks, tehniskais dienests neuzspēj. Nauda tiek pārskaitīta. Bet no esošās naudas ko pārskaita uz mikrouzņēmuma bankas kontiem AP-HELP. Tiek noņēmta un atdota paraksta uzlicējam. Šādā situācijā paliek priecīgs gan Latvija ugunsdrošības darbinieks, gan pakalpojuma saņēmējs. Gan nomnieks kurš neizprot noteikumus. Un protams Artūrs Hroļenko un Pāvels Berezovskis. 02.10.2018 mani personiski mācīja Pāvels Berezovskis , ejot auditos nākotnē jārunā ar īpašniekiem vai ēku iznomātājiem lai pēc iespējas vairāk darījumus norunātu skaidrā naudā. Pamatlieta ir - ņemsim vērā lielos tirdzniecības centrus. Visvairāk ieinteresēti strādāt skaidrā naudā tieši viņi, AP-HELP apkalpo daļu no šiem objektiem kuri ik dienu apmeklē simtiem un tūkstošiem cilvēku! Lūdzu esošie klienti izvērtējiet ar AP-HELP sadarbības turpināšanu jo pārmaksājiet vairākas reizes par saņemto pakalpojumu. Esošais tirgus piedāvā gan kvalitāti gan daudz zemāku cenu politiku. Un kuras vēlās uzsākt jebkādu sadarbību ar esošām personām AP-HELP kompānijā. Izvērtējiet, šīs personas iespējams neizmaksās jums norunāto atalgojumu. Kompānija un tie darbinieki nav uzticamas sadarbības partneris.
Artūrs Hroļenko kontakta tel. 25668888
Pāvels Berezovskis kontakta tel. 28898888