www.sudzibas.lv Sia Lattako Atbildība par darbu

Sia Lattako - Atbildība par darbu

Nesen apmeklēju Pirelli key point servisu Matīsa ielā Rīgā. .Un biju šokā par to kas notika. ..Manam auto, kas ir salīdzinoši jauns, tika veikta ritošās daļas savirzes regulācija...Bet tā arī nekas netika izdarīts, jo uzsākot darbu meistars nolauza priekšējā pusē kaut kādu skrūvi manam auto un pateica ka savirzi vairs nav iespējams uztaisīt. ..Piedevām ne man kāds atvainojās, ne meğinaja kā citādi atrisināt šo problēmu. Rezultātā braucu uz citu servisu kur visu sataisīja. Tad nu man ir jautājums pie lattako meistariem un vadības, vai ar šādu attieksmi Jūs cerat saglabāt klientu? Nē, jo kultūras 0, attieksme pret darbu 0, atbildība 0..

A Aplis 10.07.2015

2014.gadā nopirku apvidus automašīnai 4.gb Pirelli Scorpion Asimetrico, Nometņu iela.
1.3x reizes JAUNAS, TIKKO iegādātas riepas braucu balansēt, līdz pārstāja vibrēt. Pēc tam pēc ilgiem pūliņiem dabūju par garantiju sadurtās riepas nomaiņu 1.gb., protams otru nopirku pats, kā rezultātā neticēsiet, bet tieši tādas pašas vibrācijas. Secinājums viens - PIRELLI ir pilnīgs mēsls.

2.Attieksme no personāla pilnīgi debīla, tika izsaukts kkāds garantijas meistars, kas meiģināja pārliecināt ka mašīnai, kas atrodas uz garantijas un ir tikko no apkopes ir savirzes problēmas. Savas intereses pēc aizbraucu pārbaudīt savirzi - perfekta! Pēc tam kad to biju atspēkojis, tad teica varbūt ka par agresīvu braukšanas stils!!! WTF ? Tā kā paskaidroju, ka ne pirmo reizi pērku un mainu riepas, tad pie kopsaucēja nenonācām. Un garantijas ''meistars'' veikli aizslīdēja prom.

Secinājums PIRELLI ar visu savu PKP ir pilnīgi un galīgi garām.
Ļoti nožēlojo, ka piekritu PKP ''speciālista'' ieteikumam iegādāties PIRELLI riepas.
Pirmo un pēdējo reizi.

M Mr X 10.07.2015

varbūt TEV diski ir saliekti...

A Aplis 14.07.2015

Bridgestone ziemas riepas uz tiem pašiem diskiem var nobalansēt ar pirmo reizi un nekas nevibrē!

Tātad saliekti ir tikai PKP un Pirelli!