SIA Latgales Auto - Krāpnieki

Nekad nepērciet auto Latgales auto!!! Tur strādā vieni krāpnieki!

Izbraucu ar noskatīto autiņu, apskatīju visu un nolēmu pirkt. Pārdevējs paskaidroja, ka pirms pārdošanas veiks ķīmisko tīrīšanu. Nākamajā dienā atbraucu, nopirku to pašu autiņu. Kad atvēru bagāžnieku, izrādijās, ka ir nospēruši pat rezerves riteni, kaut ko arī hadenē samainījuši, jo pēc 100 km sāka grabēt, pat āķi, ko ieskrūvē, lai vilktu auto nospēruši! Zagļi un krāpnieki tur strādā!!!

P

Dannii Disaster 01.02.2014

Ne tikai tur, bet visa Rumbula tadi. Dazas masinas, kas tur stav, vispar ir izpirktas no metalluznu kantoriem un tiek pardotas ka 'tikko ievestas no arzemem'. Tas masinas, kas ir aizgajusas uz luzniem, ir norakstitas, tatad - vairs nav registretas Latvija, un stav Rumbula bez valsts numura, it ka tikko ievestas no arzemem, bet isteniba - no blakus esosas metalluznu garazas!

Vienam pazistamam cilvekam bija ta gadijies. Bija nodevis savu masinu uz luzniem, bet pec nedelas to atkal ieraudzijis Rumbula, ar uzrakstu 'tikko no Vacijas'!!

Pie tam, tie, kas darbojas Rumbula, nelauj masinu aizvest uz servisu (atlauts vest tikai uz blakus esosiem servisiem, kuri pieder tiem pasiem pardevejiem!). Tie tacu visi ir bijusie banditi - viniem ir pierast krapt un uzmest cilvekus; ko no tadiem var gaidit?

Uz Rumbulu var aizbraukt apskatit masinas/cenas, bet pirkt tur gan neko nevajag!!

J juriators 02.02.2014

Daudzus gadus atpakaļ es arī tur iegādājos auto. Kad ar nokārtotiem papīriem biju ieradies pakaļ mašīnai, tā jau stāvēja ceļmalā un darbojās. Bija jānokārto vēl dažas formalitātes viņu kantorī. Izslēdzu mašīnu, aizslēdzu un aizgāju kārtot formalitātes. Kad izgāju, autiņu vairs nevarēju iedarbināt. Tie vairs neliekasne ziņas, jo mašīna jau ir mana. Tas tik bija skats, kā no autoplača tiek aizvilkta tiko nopirkta mašīna :)

G grumpy 21.02.2014

Iespējams, ka lielākā daļa tur ir krāpnieki, bet ir arī godīgi pārdevēji. Pats pirku mašīnu Rumbulas placī - kopā ar pārdevēju aizvedām mašīnu pārbaudīt uz oficiālā dīlera servisu (Moller Auto), izgājām CSDD apskati Rīgā, viss bija ok. Neatceros, kā viņu sauca, bet jēdzīgs cilvēks gadījās.

B bukuru 08.06.2014

Es ari esmu iegrabusies Rumbulas placi. Teica ka nomainita ella, viss ir kartiba, bet tad kad pec nopirksanas, samainija ellu, saka grabet jo bija aprautas sales.

Ausainītis 08.06.2014

Lohs loha galā! Mans padoms, nekad nepērciet auto no autoplača, bet gan no konkrēta pilsoņa, kurš jums izstāstīs visas auto vainas, un kutam pat pēc pārdošanas varēsiet paprasīt padomu, kāpēc auto uzvedas tā un ne citādi.