www.sudzibas.lv SIA LARELINI Ņirgāšanās par cilvēkem

SIA LARELINI - Ņirgāšanās par cilvēkem

Šī gada 10. augustā Nodarbinātības Valsts Aģentūras (NVA) mājaslapā publicētas divas SIA "Larelini" vakances: spolētājs un dzijas vērpējs. Abas ar piebildi: "Iespējams apmācīt. Griezties personīgi uzņēmumā." Pirms došanās uz uzņēmumu piezvanu SIA "Larelini" sekretārei pa NVA mājaslapā norādīto telefonu 63023934, lai pārliecinātos, ka vakances vēl aizvien ir, jo tomēr kopš publicēšanas pagājuši teju 2 mēneši. Viņa man ļoti laipni paskaidro, ka vakances tiešām vēl esot, apvaicājas, vai man ir darba pieredze konkrētajos amatos, uz ko es arī godīgi atbildu, ka nav, bet jau darba piedāvājumā ir teikts: "Iespējams apmācīt." Pārjautāju, vai tiešām tā ir. Viņa apstiprina, turklāt piebilst, ka noteikti jāatnāk paskatīties, kā notiek darba process, lai izlemtu par darba attiecību sākšanu. Kad ierodos SIA "Larelini", sargs izsauc aušanas ražotnes vadītāju, viņa ir pārsteigta, ka esmu ieradusies, iet skaidroties ar direktori, atiriežas kopā ar kādu sievieti (varbūt sekretāri?), kura, uz mani ņirdzīgi skatoties, vaicā: "Ko jūs vēlaties?" Kad paskaidroju nākšanas iemeslu, viņa paziņo: "Cehā jau strādā īstie spolētāji." un liek savu vārdu, uzvārdu, dzimšanas gadu, telefona numuru un dzīvesvietas adresi ierakstīt speciālā žurnālā pie sarga. Mājās atgriežos psiholoģiski sagrauta. Kāds man tuvs cilvēks izsaka minējumu: "Viņi, iespējams, izvēlas pēc tautības." (Visi cilvēki, ar kuriem uzņēmumā runāju, bija nelatvieši.) Par to spriest nevaru, jo man nav nekādas informācijas par SIA "Larelini" darbaspēka nacionālo sastāvu, nav arī nevienas paziņas nelatvietes, kuru aizsūtīt izlūkos. Es šajā situācijā nesaprotu, pirmkārt, kādēļ NVA mājaslapā uzņēmumam ir jāpublicē vakances, kuras reāli neeksistē, un, otrkārt, kādēļ uzņēmuma sekretāre sniedz nepatiesu informāciju par to, ka uz vakancēm var pretendēt cilvēki bez pieredzes.

A AD.LV 12.10.2010

Galvenais, uzsvērt, ka Jūsu profesija ir LATVIETE, pārējam nav nozīmes.Cik ilgi, par vienīgo neveiksmi mēs vainosim, it kā, cittautiešus.Stulbā aita, iemācies kaut ko domāt pati, neviss vainot cittautiešus, citplanetiešus un kritiskās dienas.Pretīgi lasīt.

H ha,ha 13.10.2010

Nu, fimam biezi NVA paliek vakances.
Sistema sitada- nem, iedod NVA vakanci.
Pienem darbaspeku.
Tad NEZINO .
No VIDa jau NVA nevaac datus, vai tur PIENEMTI, VAI NAV.
Tad nu STAV PAT PUSGADU DAUDZ VAKANCES.

Daudzam firmam paris santimi, ko piezvanit NVA, ka VAKANCES PILNAS--- ir zeel.

Pie sargiem vardu utml VAR NEATSTAT.
Ja Jus esat ielaista runat un Jums pasaka, ka nevajag, nav ko dalaat savus datus apkaart.

Darba devejiem ir pienakums NVA
Sniegt PRECIZAS PRASIBAS UZ VAKANCEEM.

Vienkarsi, Latvijaa darba deveji un sekretares NECIENA VALSTI.
Tapec uz NVA dod vienas prasibas, cilvekiem, kas atnak, prasa citas.

Nelatviesu gaiditajus var atrast- PRASIBAS - LATVIESU VAL 1 PAKAPE utml.
Vai - indusu valoda--- brivi, vai taizemiesu valoda- dzimtaa.
TADAS VAKANCES ARII IR.