www.sudzibas.lv SIA Lara Pakalpojumu sniegšana

SIA Lara - Pakalpojumu sniegšana

Совершенно испортили волосы и сожгли кожу головы до кровавых болячек! Красилась у Оксаны Чекстер, сначала около часа отсидела у мойки с опущенной головой, пока она обслуживала другую клиентку, освободилась другая парикмахер, которая смогла наконец-то вымыть мне голову и оттонировать волосы. После чего мне сказали идти самой сушить волосы в сушилку . Когда я увидела результат, я в шоковом состоянии отдала деньги и ушла. Во-первых, в результате я имею неровный цвет волос, испорченную кожу головы, волосы никак не поддаются никакой укладке. Когда я вернулась и попросила исправить некачественную работу, меня просто послали сказав: "а что ты хочешь, чтобы я тебе кремом голову помазала?". Она считала, что свою работу выполнила качественно, оправдав, что корни она прокрасила (мертвенно-белым цветом), а то, что остальные волосы желтые, сухие (спаленые), ломаются, а кожа головы в кровавых волдырях её вообще не волновало. К тому же, я слышала, что ни одна я так пострадала. Остерегайтесь этого салона!!!

Z

L lainelaine 12.03.2013

Es apmeklēju šo salonu reizi mēnesī, pie meistares Nadeždas un esmu apmierināta ar šīs meistares darbu. Par meistari Oksanu esmu dzirdejusi tikai labas atsauksmes.

L ljalja99 23.03.2014

мне тоже очень нравится Надежда! Делала у нее причёску, очень довольна!

V Viiitaa 21.12.2016

Labdien!

Raktu šo komentāru tikai tāpēc, lai kādam vai kādai nesanāktu tāpat kā man. Ja mani kāds būtu brīdinājis, ka meitare, pie kuras pierakstījos, ir sava amata iesācēja, tad nekad mūzā nebūtu pie viņas gājusi!!!
Pierakstījos pie "frizieres" Lāsmas uz esošo šķipsniņu nokrāsošanu un matu griezšanu, bet tikai tā, lai atsvaidzinātu galiņus. Krāsošana un griezšana aizņēma 3 stundas un 15 min, bet kā nokrāsoja- škipsnas bija nevienmērīga platuma, vēl klāt jaunas un it kā izsvaidītas pa galvu, turklāt no saknes atstātas nenokrāsotas te ap 2 cm, citur ap 3 cm it kā mēnešiem nebūtu bijusi frizētavā. Arī krāsas toņi šķipsnām atšķīrās, pieļauju tas bija tāpēc, ka krāsa vairākkārt tika iejaukta no jauna. Strādāja ļoti nekārtīgi- viņas priekšauts bija apķēpāts krāsā, kā arī lateksa cimdi, līdz ar to arī maniem matiem tika izķēpāšana ( tā, ka izteiktas šķipsnas nebija redzamas, sapludinātas kaut kā). Matu augšējais slānis gan bija sanācis tīri labi, bet pašķirot matus, atklājās viss iepriekš rakstītais, ko atklāju mājās, kad kartīgi aplūkoju matus. Zvanīju minētajā frizētavā un jautāju, kā ir ar praksi, ja meitars neizdara visu, kā vajadzētu, bet manā gadījumā- tikai sabojāja. Uzreiz pie telefona tika pasaukta Lāsma, kura piedāvāja visu izlabot par velti, bet tikai mājās, uz ko sākumā negribīgi, bet piekritu. Kad viņa man atsūtīja savu adresi, aizrakstīju atpakaļ, ka mājās pie viņas tomēr nevēlos iet, labāk ādu turpat frizētavā, uz ko atbildi vispār nesaņēmu.
Ar kolēģes starpniecību zvanīju frizierei Oksanai (viņa uzreiz atcerējās manu gadījumu), kura arī strādā salonā Lara, apstiprināja, ka izdarīto palabot var un uzņemsies to paveikt. Vēlos pateikt MILZĪGU PALDIES Oksanai par darbu un matu ,vārda tiešajā nozīmē- izglābšanu, jo ne vien izlaboja Lāsmas drausmīgo krāsojumu, bet arī padarīja galarezultātu estētiski baudāmu.
Lāsmai par viņas "darbu" samaksāju 23 eu. Tīri cilvēciski- varbūt uzreiz ir jāpasaka klientam, ka nespēsi izdarīt savu darbu pienācīgi, lai nerastos starpgadījumi.

B Bubucjka hillary 20.07.2017

Biji pie Nadeždas uz vakara frizūru . Varu piebilst ka darbs tiks izdarīts ļoti kvalitatīvi un smuki ) savu naudu meitenes tiešām atstrādā ) noteikti ieteiktu !