www.sudzibas.lv SIA "LAPTOP" Neatbildīgs paziņojums par preces pieejamību

SIA "LAPTOP" - Neatbildīgs paziņojums par preces pieejamību

Mājaslapā www.laptopshop.lv atradu datordetaļu, kuru nolēmu nopirkt. Tā kā dzīvoju tālu no Rīgas, kur atrodas šis veikals, nolēmu piezvanīt un noskaidrot vai prece ir uz vietas un to varēšu uzreiz saņemt. Saņēmu atbildi, ka prece ir uz vietas. Palūdzu, lai preci atliek priekš manis, ka apmaksāšu uzreiz ŗēķinu un ieradīšos precei pakaļ rītdien, jo dzīvoju tālu no Rīgas. Rēķinu apmaksāju. Tā kā man draugs dzīvo Rīgā un viņs bija ieplānojis doties tās pašas dienas vakarā uz manu pilsētu, palūdzu viņam, lai aiziet pakaļ precei. Veikalam aizsūtīju e-pastu, ka ieradīsies konkrēta persona un paņems preci.

Kad draugs ieradās veikalā, pēc diezgan ilgas meklēšanas, pārdevējs konstatē, ka preces nav. Piezvanīja man no veikala, atvainojās, ka uzskaites sistēmā kļūda un preci varēs saņemt pēc 5 dienām.

Uzskatu, ka šajā veikalā ir nesakārtota noliktavas uzskaites sistēma kā arī tur strādā neatbildīgs pārdevējs, jo zinot to, ka dzīvoju tālu no Rīgas, viņš apņemas apgalvot, ka prece ir uz vietas un varu braukt tai pakaļ.

R

K kf 13.10.2011

Tev piezvanīja, atvainojās.. Cieni to!

J Joske 13.10.2011

da visdrīzāk ka viņiem pašiem pie sevis uz vietas nekas nav! Nebija pasūtījuši, tāpēc arī nevarēja neko atrast!

K karlis 13.10.2011

rolandin apmulkoja tevi, pec si raksta visapr nedabusi preci :D

R Rolands 24.11.2011

Jāatzīst, ka šis uzņēmums situāciju laboja.
Atvainojās, preci piegādāja līdz mājas durvīm un paši apmaksāja pasta izdevumus.
Paldies!

R Rolands 24.11.2011

Kf:
Jā, es to cienu!!!

Kārli:
Tev nav taisnība. Preci es dabūju.

J Jānis Jūhans 19.05.2021

Šis ir šķūņu veikals - nav ne preces, nekā!Uz vietas kaut kāds mēsls, kurš ir jau lietots un novecojis, un tirgojas par kosmiskām cenām. Attieksme vienkārši - pazemojoša. Kaut kads viens džeks Artjoms sēž, viņam pretīgi apkalpot klientus un kaut ko darīt. Ja mēģini sazvanīt - bloķē numuru...pretīgi