www.sudzibas.lv SIA LAKME COSMETICS IVARS JANKAUSKS nepilda solijumus-uzmanieties !

SIA LAKME COSMETICS - IVARS JANKAUSKS nepilda solijumus-uzmanieties !

Velriez bridinu par sho cilveku, niegadajieties frizieri no shi cilveka elektriskas preces kas ir uz garantiju, jo vinsh nepilda tos.Man vinsh vel uzdroshinas draudet iesudzet tiesa par neslavas celshanu.Vinsh man pardod braki ar kuru menesi pastradaju, un netaisa labot, bet man te piedraud.Kas tur slikts ja bridinu citus apkartejos cilvekus un frizierus lai neuzkeras uz vina aferam?Vai nav sviests?Ko ar tadu cilveku iesakt, ja neprotas?

D dullais 28.02.2011

Raksti iesniegumu uz patērētajtiesības aizsardzibas dienestam, lai tad viņam arī tiek visas iespējamās pārbaudes.Tad viņš dziedās citas dziesmas pavadījumā!Lai tev veicas!