SIA LAF nami - bezatbildība

Namu apsaimniekotātjs iekasējot 0.30Ls par apsaimniekosanu turpina uzvesties nekorekti un pilnā apjomā, kā to paredz īres līgums, nesniedz paredzetos pakalpojumus! Māja kopš apsaimniekotajs ir pārņēmis savā izsaimniecībā ir kļuvusi nožēlojama. Komunikācijas apdraud dzīvību, nav sakartotas un atstātas novārtā. Jo projam notiek spekulācija ar ūdens zudumiem, kas tiek apreķināti nevis MK noteiktajā kārībā, bet pat 50% un 80% un 100% apmerā! Mājai nepieciešams kosmētiskais remonts, šādu atziņu sniedza Rīgas pilsētas Īres valde, bet apsaimniekotājs izvairās no jebkādas rīcības. Arī koplietošanas telpas, apsaimniekotāja valdes loceklis Griķis ir nelikumīgi privatizējis un izīrē!

A anna 15.11.2011

Iesaku aizcināt bez tabu komandu, tad vainīgā pusae uzreiz sāk kaut ko darīt. Tā bija uzaicinot bez tabu cēsīs, kad pāri dzelzceļa sliedēm māmiņas ar ratiem un pārējie gājēji kāpa pāri apdraudot savas dzīvības, bez tam vēl nebija apgaismojuma tumšajā diennakts laikā. Kā atbrauca Bez tabu komanda, raidījumu parādīja TV, tā uzreiz celiņš ir, apgaismojums ir, lūdzu, visu varam visu mākam.

P pppppppppppp 16.09.2013

Vai tik tas nav tas Griķis, kas bija pŗvaldnieks 15 gadus atpakaļ Kalupes ielā, viņš izīrēja dzīvokļus un iebāza kabatā naudu, nedaloties ar nama īpa1snieku, jo bija izsniegta pilnvara