www.sudzibas.lv SIA LAC izmanto darbiniekus

SIA LAC - izmanto darbiniekus

Siguldā firma SIA Lietišķās Apmācības centrs izmanto darbiniekus pieņemot darbā cilvēku uz pāris dienām, neļauj pat pēl likuma 3mēn laikā apgūt firmas specifiku, atbrīvo, bet tai pašā laikā ar mierīgu sirdi pieņem draudzeni darbā, nezinu vai tas ir normāls priekštats par šo firmu, domā kamazi tad var darīt ko grib, pat aizejot prom neizmaksā uzreiz naudiņu, vēl kaut kas jāgaida!!!

X

K Kristīne 05.04.2011

3mēn. ir laiks, kurā gan darbiniekam jebkurā brīdi ir tiesības no darba aiziet, gan arī darba devējam pieņemt lēmumu par to, ka esošais darbinieks nav piemērots konkrētajam amatam. Ne jau firmas specifikas dēļ Jūs tikāt atlaista!!!
Un, ja pēdējā darba diena bija 28.03.2011 un Jums naudiņa tika izmaksāta 31.03.2011, tad diez vai to var uzskatīt par lielu kavējumu.