www.sudzibas.lv SIA "LAC Birojs" Maldinošs/nelikumīgs telemārketings / iespējama krāpniecība

SIA "LAC Birojs" - Maldinošs/nelikumīgs telemārketings / iespējama krāpniecība

J: Jā, lūdzu? Ar ko es runāju?

I: Labdien, mani sauc Ilze un es pārstāvu uzņēmumu SIA "Lietišķais apmācības centrs" jeb LAC. Vai Jums būtu 3 minūtes laika?

J: Labdien, sakarā ar ko?

I: Vēlējos Jūs informēt, ka sakarā ar Latvijas simtgades lielo notikumu, LAC ir tas gods būt vienīgajam 'ar ministriju saskaņotajam uzņēmumam Latvijā' piedāvāt īpašas šim notikumam izgatavotas goda zīmes. Tie ir ekskluzīvi no 925. probes sudraba izgatavoti Latvijas simtgades kuloniņi, kuri vēl nav nonākuši tirdzniecībā.

J: Ok, un kā Jūs dabūjāt manu numuru?

I: Jūs esat viens no 250 laimīgajiem, kuru numurs ir pēc nejaušības principa izvēlēts un kuriem ir vienreizēja iespēja šos kulonus iegādāties par pašizmaksas cenu! Kulona cena 44.70 EUR, taču vēlāk tie maksās vismaz 3x vairāk un pēc gadiem tiem būs antikvariāta vērtība un tos meklēs kolekcionāri. Un ziniet vēl kas? Tieši šādu kulonu pie kaklasaites ir valkājis arī Kārlis Ulmanis!

J: Sakiet, lūdzu, ar kādu ministriju tas ir saskaņots un kur šo informāciju var pārbaudīt?

I: Tas ir saskaņots ar ministriju, kas ar šīm lietām ņemās un Jūs variet pameklēt informāciju internetā. Jūs variet piezvanīt arī uz LAC biroju Siguldā un par to pārliecināties.

J: Vai tad es šobrīd nerunāju ar LAC biroju?

I: Esmu tikai konsultante, bet šefi Jums par to varēs pastāstīt vairāk.

J: Paldies Jums par zvanu!

R

C critical thinker 18.07.2018

'ar to ministriju, kas ar to ņemas, saskaņots uzņēmums' :D
aha, te jau par šo centru ir ieraksts par kaut kādiem citiem mēsliem, ar ko viņi uzmācas, šis bļembaks tur komentāros arī ir pieminēts