www.sudzibas.lv SIA KveilaM Izmanto darbiniekus

SIA KveilaM - Izmanto darbiniekus

Neiesaku strādāt šajā uzņēmumā. Sākumā tiek noslēgts līgums, kas ir it kā legāls, bet tajā nav teikts cik stundas darbiniekam jāstrāda un algas apmērs par mēnesi. Tikai tas, ka alga tiek izmaksāta neskaidrā naudā - tātad, uz banku.

Tad priekšnieks paziņo, ka algu kontā skaitīs tik 20ls, lai viņam mazāk nauda aizietu nodokļos un pārējo algu uz rokas. Darbinieks cītīgi strādā 8h dienā, 5 dienas nedēļā un likums nosaka ka par šo laiku ir jāsaņem vismaz minimālā alga. Priekšniekam tas ir par maz un ir jāstrādā vēl virstundas un citreiz pat sestdienās. Tā paiet mēnesis - alga uz rokas,(ar lielu atgādināšanu ka ir jāmaksā) kādi 60ls. Pārējais būšot vēlāk (bet nebija). Tā pagāja pus gads. Priekšnieks ļoti daudz braukāja uz ārzemēm.Nekas nemainījās, nomainījās jau 2 darbinieki. Neaizgāju tikai tāpēc, ka bija grūti atrast darbu.

Kad priekšniekam tika teikts, ka tas par maz maksā, tas sāka sūtīt apvainojošas vēstules, kurās izteikti ņirgājās par manu izglītību un ģimeni. Kaut gan pats augstskolā iet tikai tagad pēc 30. Pārstāju iet uz darbu jo atradu citu vietu kur strādāt. Taču sāku saņemt vēstules kurās teikts, ka esmu Kveilas priekšniekam parādā nez kādas summas. Un joprojām saņēmu draugiem.lv vēstules ar saturu, kas liecina par ņirgāšanos.

D