www.sudzibas.lv SIA Kronis Slikts serviss

SIA Kronis - Slikts serviss

Neiesaku šo zobārzniecību, jo kolīdz sākas sarezģījumi, sākas problēmas.
Kožot rieksu, nolauzu pamatīgi zobu. Griezos klīnikā, forša, atsaucīga dakterīte uzlika pagaidu plombi un teica, ka ar pagaidu plombi, jāstaigā pēc iespējas ilgāk un ja sāk sāpēt, lai zvana.
Tā kā pie šīs dakterītes laboju arī citus zobu, neuztraucos.
Apmeklējumos viņa tik paskatījās un teica, ka viss ir labi.
Sākās Covid-19, daktere teica, kad patreiz pacientus nepieņem un kad atsāks pieņemšanu, visus pacientus apzvanīs un precizēs pieņemšanas laikus, lai paši nezvanot.
Pagāja vairāki mēneši, nezvana.
Zobs sāka sāpēt, zvanīju uz klīniku, atbildēja, ka nestrādā - otrā dienā, ka atzvanīs jo patreiz nevar atbildēt, bet tā arī neatzvanīja. Ceturtajā dienā sazvanīju, biju jau griezusies citā klīnikā - Rīgā, jo bija neciešamas sāpes.
Rīgā klīnika ielika zāles un teica, ka divu nedēļu laikā jāveic kanālu tīrīšana.
SIA Kronis piedāvāja pierakstu tikai pēc četrām nedēļām, neskatoties - ka palīdzība bija nepieciešama divu nedēļu laikā. Jautāju kapēc nav atzanīts, nemācēja pateikt, bet manu problēmu nodošot manai dakterei.
No zvana ir pagājušas jau 12 dienas, bet vēljoprojām neviens nav sakontaktējies ar mani.

D

A antra112 04.09.2020

izskataas ka izp...gribeejaas.

A antra112 04.09.2020

nu biku.ar galinju pa malinju ja?