SIA Kristaps kurš bāzējas Talsu novada Sabilē. - Par ielikto logu kvalitāti.

SIA Kristaps ielika mums firmas biroja filiālē 3 pakešu logus Kandavas novada "Ceļtekas" ar trīskāršām stikla paketēm. Skaņas izolācija nav nekāda un tagad vasarā pie nakts temperatūras +10 grādi no rītiem logi ir aizrasojuši. Uzskatu ka man ir ielikti logi ar nekvalitatīvām stikla paketēm. Darbonis Ivo Gotfrīds veica visus uzmērīšanas darbus un visa komunikācija gāja caur viņu jo pavaddokumentus izrakstījusi Solvita Gotfrīda.Gribētos zināt kas par darboni ir Ivo Gotfrīds un kādu amatu viņš ieņem SIA Kristaps. Man ir bijušas vairākas telefonsarunas ar Ivo Gotfrīdu par materiālu kvalitāti bet viņs saka ka klients ir muļķis un neko nesaprot.Vārdu sakot pārbaudīt atsakās,uz objektu nebrauc. Mums bija noruna ka SIA Kristaps uztaisīs arī logu ārēju apdari,noplēsa veco apdari bet vēlāk pateica ka apdares nebūs. Gribu brīdināt citus pakešu logu gribētājus,lai nesadarbojas ar šo kompāniju no Sabiles-Kandavas,jo var tikt iztaisīti par muļķiem un nejēgām. Visi pakalpojumi ir apmaksāti. Viņiem Sabilē ir arī pārtikas veikals. Var būt kāds var apskatīties kas notiek veikalā un kāda tur ir kārtība.Pievienoju pavaddokumentu un foto.

Komentāri (6)

K Kristaps Gotfrīds 26.07.2019

Sūdzība cik saprotu ir par stikla rasošanu no rītiem, šeit lai visi kam interesē, izlasa kāpēc tā notiek. Un lai saprot, ka neesam Jums brāķi ielikuši. Ar Jums telefona sarunas bija ļoti sliktas, jo Jūs no savas puses bļaujat virsū un neuzklausat, ko Jums saka. Tikai pieturaties pie sava teiktā un neuzklausat. Ar Jums sazinājās pārstāvis no Rehau, izstāstīja visu, bet Jūs viņu apmelojat, ka viņš aizstāv brāķdarus. Veiksmīgu dienu Jums. Un pielikumā varat izlasīt par logu rasošanu.

S SIA AIKA WOOD 29.07.2019

Ivo Gotfrīd no SIA Kristaps. Tev piemīt apbrīnojamas spējas piespēlēt savas problēmas ar klientu,citām kompānijām lai skaidro kaut ko. Es maksāju jūsu kompānijai par labu darbu izpildi un arī par labiem materiāliem. Tu te aizmirsi pastāstīt ka man jau 7 gadus atpakaļ ir ielikts pakešu logs no Skonto firmas un pa šiem gadiem nav ne reizes aizrasojis ne vasarā,ne rudenī,ne ziemā lielā salā,ne pavasarī,Šī firma atrodas Tukumā bet diemžēl vairs vietējā tirgū nestrādā. Es Tevi kā darbu izpildītāju izvēlējos tikai tāpēc esi jau man daudzus gadus personīgi pazīstams bet tu mani publiski pataisīji par muļķi kurš neko nesaprot no logiem. Man nevajag jaunākas paaudzes logus kuri aizsvīst jau vasarā.Ieliec man tādus logus kādi ir no Skonto firmas un viss būs kārtībā. Es kā klients nēesmu apmierināts ar logiem kurus ieliki. Par ko es galu galā maksāju tev naudu? Lai cilvēki palasa kā rīkojies ar savu klientu. Par logu ārējo apdari kuru solīji izdarīt par atsevišķu samaksu nerunāsim. Arī šo darbu neizdarīji kā vienojāmies bet vadāji vecos kurus noplēsi no fasādes materiālus šurp,turp. Ivo Gotfrīd...iemācies cienīt savus klientus. Gaidīšu nopietnu risinājumu šai problēmai. Citiem logu gribētājiem ieteiktu padomāt vai izvēlēties šo kompāniju.

K Kristaps Gotfrīds 29.07.2019

Pirmkārt, šeit raksta Kristaps nevis Ivo.
Strādājam ar logiem jau daudzus gadus un neesat vienīgais klients, kas ir zvanījis un teicis, ka raso logam stikls no ārpuses. Tikai visiem klientiem tika izstāstīts, ka tā ir fizikāla īpašība, ko mēs nevaram novērst un klienti ir pakonsultējušies arī pie gudrākiem cilvēkiem un sapratuši, ka tas tikai nozīmē, kad ir ielikts kvalitatīvs logs. Jūs esat pirmais klients vairāk kā 10 gadu laikā, kurš vienīgais to nav sapratis, arī pakonsultējoties ar Rehau firmas pārstāvi Jūs to neesat vēl sapratis.
Par logu apdari mēs vienojāmies, bet tā kā Jūs mūs apmelojat, tāpēc izvelējāmies, labāk ar Jums nestrādāt vairs, jo to negāciju, ko Jūs devāt, būtu muļķīgi strādāt ar Jums vēl kādreiz kopā, jo saprotam, ka Jums nekas nebūs labi un atkal domāsiet kā mūs apmelot.
Veiksmīgu dienu!

S SIA AIKA WOOD 29.07.2019

Nāksies meklēt palīdzību augstākā līmenī. Labi ka ir vēl kādas sūdzības. Tas tā nepaliks.

K Krists_B 04.12.2019

Nu nezinu gan...Ir zināmi trīs veiksmīgi projekti(vienā dzīvoju) saistībā ar šīs firmas logiem un to ielikšanau...

V Vita Gaisma 14.05.2021

Ar dzīvokļa jaunajiem logiem esmu vairāk nekā apmierināta, izgatavoja un uzstādīja šis pats slavenais SIA Kristaps. Iespējams, ka nebija lētākie, cenu aptauju netaisīju, bet bija konstruktīva sadarbība, izgatavots termiņā, pieklājīgi meistari un, galvenais, logi labi! Paldies par labo darbu, Ivo!

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes