www.sudzibas.lv SIA "Kort" Rupja izturēšanās pret pasažieri

SIA "Kort" - Rupja izturēšanās pret pasažieri

27.12.2012. ap plkst 15:50 braucu ar SIA "KORT" maršruta taksometru Nr.ET5765, pērkot biļeti, un maksājot skaidrā naudā, taksometra vadītājam neiepatikās naudas vienība, kas sastāvēja gan no 2 santīmu, gan 5 un 10 santīmu monētām, un sāka necenzētiem vārdiem mani apsaukāt, uz ko es pajautāju, kādēļ jūs ar mani runājiet necenzētiem vārdiem? Uz ko saņēmu vēl rupjākus un necenzētus vārdus. Kad piezvanīju uz SIA "KORT" firmu, lai uzzinātu e-pastu, uz kuru varētu aizsūtīt sūdzību, man atteica sniegt jebkādu informāciju.

I ivettt 08.03.2013

07.03.2013. iekāpu SIA "KORT" 206. maršruta taksometrā galapunktā. Autovadītājs sēdēja salonā un smēķēja, kad aizrādīju, lika man izkāpt. Tāda lūk ir apkalpošanas kultūra SIA "KORT" maršrutu taksometros !!! ivettt

O Ocsana 06.05.2013

Sodien aptureju marsrutnieku (biju kopa ar savu bernu-invalidu). Attaisiju durvis, gribot palaist bernu salona. Bet soferis, ieraugot man rokas apliecibu, nospieda gazes pedali un ta ar atvertam durvim aizbrauca. Meita knapi nenokrita zem riteniem.

Starp citu, es par brivu braukt netaisijos, tikai meita. Kaut pavadonim tads atvieglojums pienakas. Bet katru reizi attaisnoties... Labak samaksat.

Tas bija sodien, 244 marsruts. Staveju pietura.

Z Zhukse 30.07.2013

Biju domājusi, ka šādi "šoferīši" morālie deģenerāti braukā tikai 271. maršrutniekā. Tieši maršruta dēļ (Stradiņi-Linezers-Stradiņi) šo mikroautobusu ļoti daudz izmanto cilvēki, kuriem ir kustību traucējumi vai arī citas nopietnas kaites. Paši busiņi izskatās sapelējuši, sarūsējuši ar salauztiem krēsliem un šoferu braukšanas stils ir ārpus katras kritikas. Pie tam, no rītiem viņi 'piestūķē' pilnu salonu vēl ar stāvošiem cilvēkiem, tā ka trūkst gaiss (vienreiz saskaitīju pat 7 cilvēkus). Un pamēģini tikai kaut ko ieminēties- šoferis vienkārši Tevi nolamās. Nebaidās viņi ne no viena un atļaujas salonā pat pīpēt.
Turklāt, neizskaidrojama ir viņu vizināšanās garām pieturām ar pustukšu salonu pa otro joslu, nemaz neskatoties pa malām- tas notiek Kuģu ielā, aiz Akmens tilta un pie Stockmann. Pēc rūgtās pieredzes, pati cenšos šo mikroautubusu pakalpojumus neizmantot, bet nav citas izejas, ja mammai ir jābrauc uz Linezeru.
Tagad skatos, ka arī citi šīs firmas KORT busiņu vadītāji ir tādi paši pasaules un cilvēku nīdēji, kuri labprāt vēl pasažierim pa dibenu uzspertu ārā kāpjot, ja varētu, fui. Nesaprotu, kāpēc sāds pārvadātājs vēl braukā pa Rīgas ielām :/