www.sudzibas.lv SIA Komodi Krāpniecība

SIA Komodi - Krāpniecība

SIA "KOMODI" mēbeļu ražošana, skapji, virtuves u.t.t. Reklamē savus pakalpojumus ss.lv un citos reklāmas portālos.

Firmas īpašnieks Oļegs Osipovs - krāpnieks. Ņem priekšapmaksu 60% apmērā no pasūtījuma summas un pazūd. Saskaņa ar crediweb.lv datiem pēdējo 5 gadu laikā ir reģistrēti 4 inkaso gadījumi (parādu nemaksāšana). Pēc crediweb klasifikācijas uzņēmums augstākajā 9.-jā riska grupā! Pēdējais no piereģistrētajiem parādiem nav samaksāts ilgāk par 9 mēnešiem. Arī mani ir apkrāpis! Pēdējo 3 mēnešu laikā Osipovs ir apkrāpis vismaz vēl pāris cilvēku, kas man ir zināmi, paņemot priekšapmaksu un neizgatavo mēbeles.
Neizmantojiet Osipova firmas Komodi pakalpojumus!!!

D

M moisha 11.08.2009

nekad nekur niesu maksājis priekšapmaksu pat tais žirnajos gados, lohi vnmēr atradīsies, vēlu veiksmi oļegam osipovam