www.sudzibas.lv SIA KOG Krāpšana, darbinieku nekompetence

SIA KOG - Krāpšana, darbinieku nekompetence

03.10.2022. t/c Rīga Plaza SIA KOG tirdzniecības vietā smartserviss pasūtīju bateriju iPhone7, samaksāju pilnu summu priekšapmaksu, jo tikai tad tiek uzsākta preces pasūtīšana.
Izpildes laiks tika solīts divas nedēļas.
Novembra sākumā zvanīju uz veikalu, lai uzzinātu, kāpēc mēnesis pagājis, bet preces nav. Veikala pārdevēja, kas nevēlējās nosaukt savu vārdu, ilgi meklēja info datorā, teica, ka mans telefons nav gatavs, kaut gan bija pasūtīta baterija...varēja saprast, ka viņa nav īsti kompetenta tajā, ko dara.
Tad solīja visu noskaidrot pie vadības un atzvanīt! Protams, līdz šodienai 27.11.2022. neviens nav zvanījis! Un smartserviss tirdzniecības vieta t/c Rīga Plaza ir slēgta (23.11.2022.)!
Uz manu iesniegumu par naudas atgriešanu SIA KOG (VRN.40103974985) arī nekādi nav reaģējusi (nosūtīts e-pasts uz [slēpt]@smartserviss.lv). Telefona nr.22071220, kas ir uzrādīts interneta vietnēs ir neaktīvs!

I