LV RU

SIA Klīnika MEDEORA - Dr. Ilze Vīberga

Bēdziet no iespējas būt grūtniecības uzskaitē pie ginekoloģes Ilzes Vībergas.
No vizītēm, kuras faktiski vienmēr tika kavētas, dažreiz pat stundas ietvaros, sagadīsiet tikai to, ka no Jums paņems 20Ls, pateiks viss ir labi un liks dzert vitamīnus, kurus uz to brīdi lobē daktere. Analīžu rezultātos daktere neiedziļinās, kā rezultātā man ir piedzimis bērns ar smagu infekciju, kuru varēja konstatēt, ja daktere analizētu analīžu rezultātus.
Personīgi es šai dakterei nejutos svarīga. Viņai nebija nekādas intereses par to, kur es dzemdēšu, kas būs mana vecmāte, lai gan forumos lasīju pretējo, ka novērojošā ginekoloģe ir ar pacienti ciešā kontaktā līdz pat dzemdībām.

Si

Komentāri (11)

Si sieviete1 05.08.2012

Kādas muļķības tu te raksti. Ja tevi neapmierināja daktere ar visu to, ko te esi sasūdzējusi - varēji pāriet pie cita ārsta jau grūtniecības laikā. Pēc sarakstītā būtībā ir jābēg no tevis, jo esi infekciju pilna. Izārstējies un tad sūdzies.

Ti tiffy 13.09.2012

Arī es esmu sastapusies ar Dr. mainīgo attieksmi. Pirmo reizi viss bija fantastiski - apsakte, analīzes, konsultācija, atzvanīja par analīžu rezultātiem, ļoti iecienīju Dr. Taču pēc 1, 5gada devos vēlreiz un biju šokēta par 3x dārgākām cenām, nepieciešamību pirkt lobētus medikamentus (man nevajadzīgus) un ļoti virspusīgu konsultāciju, kaut gan bija nepieciešamas papildus analīzes... Žēl, ka vilšanās...

An angell 07.12.2012

Nepiekrītu! Ļoti laba, gudra, laipna un uzmanīga daktere. Uzrakstīt sūdzību var par jebkuru. Kā daktere var likt pirkt vitamīnus??? Daktere tikai iesaka, bet tev ir jāizvēlas.

Me memmesmeitiņa 07.12.2012

Un nezinu gan vai dakterei tā jāinteresējas par to, kas būs tava vecmāte, jo daļa cilvēku labākajā gadījumā zina, kurā nodaļā un slimnīcā dzemdēs, bet vecmāti tieši var precizēt tie, kas ar vecmāti slēdz līgumu (kas nemaksā mazu naudu). Jā, ļoti žēl, ka tev tā nepaveicās, tas ir ļoti nepatīkami, bet diemžēl visi tie, kam šī ārste ir palīdzējusi vienkārši to nepasaka.

Es eseni16 22.02.2013

Daktere Vīberga ir jauks cilvēks un zinoša ginekoloģe. Esmu trīs bērnu vecmamma, pati kopā ar meitu bijusi pirmsdzemdību konsultācijās, maniem mazbērniem veseliem un laimīgiem piedzimt ir palīdzējusi tieši šī daktere..

Gr grusja 17.10.2013

nepiekrītu nevienam negatīvajam komentāram. no manas puses vislabākās atsauksmes. Pateicoties viņai man piedzimuši 2 veseli bērni. topošām māmiņām arī pašām jāinteresejās par sevi, saviem rezultātiem, jāudzod jautājumi, jāsadarbojas ar ārstu nevis jāgaida, ka vecmāti atradīs un vēl piedzemdēs grūtnieces vietā. Vecmāti arī vienmēr pati meklēju!

Kr kristinezalite 11.02.2015

Kā izbijis šīs klīnikas pacients, varu piekrist, ka arī savā virzienā esmu piedzīvojusi neieinteresētības attieksmi no ārsta (cita daktere gan) puses. Varbūt viņiem stratēģija tur tāda..
+ ļoti zems administrācijas līmenis. Katrā ziņā neatbilst privātās prakses standartiem - šeit labrīt, pajautāšanu, pie kura ārsta un citas elementāras lietas vari negaidīt.

Sūdzības ABC 27.03.2017

Par administrāciju piekrītu, man divreiz zvanīja no administrācijas un teica, ka ja ir iespējas, tad, lai ierodos 15 min ātrāk, un abas reizes nosēdēju šis 15 min uzgaidāmajā telpā, tā arī nemaz netiekot ātrāk iekšā. Sistemātiski zvana un piedāvā būt ātrāk, kad pajautāja, kāpēc man ir jābrauc ātrāk, ja nekad laikā netieku iekšā neko neatbildēja.

Ap apeedezi 07.05.2015

kristinezalite Tu pie ārsta gāji uz Administrāciju? Parasti jau iet pie dakteriem? :D Tevi laikam, uz rokām jānēsā, lai viss būtu labi. Man žēl to vīrieti, kas zem tavas tupeles smok.

Jo Johny 29.02.2016

Ilze Vīberga (1963–2016)

Ir IrinaK1 22.03.2016

Ilze Viberga man loti palidzeja savulaik. Liels vinai paldies. Loti sirsnigs un atsaucigs cilveks. Rest in peace, daktere.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes