www.sudzibas.lv Sia "KL Nami" Nesamaksā par veiktajiem pasūtījumiem

Sia "KL Nami" - Nesamaksā par veiktajiem pasūtījumiem

Sia "Labs Nams" īpašnieks vai projektu vadītājs Kārlis Marēns pasūta dažādus koka izstrādājumus kāpnes, durvis, bet ar samaksu nesteidzās, uz telefona zvaniem neatbild, vai arī īsi atrakstās isziņās, pieļauju domu, ka arī būvniecībā viņš rīkojas līdzīgi, pasūta preci vai pakalpojumus, bet nesamaksā, tā, ka esat piesardzīgi un neiesaku izmantot viņa pakalpojumus.

J

N Normunds Feldmanis 18.11.2011

Pilnīgi piekrītu, ka KL Nami un Kārlis Marenis savā personā ir negodīgs kantoris, jo izīrēja no mums stalažas, bet tagad ne rēķinus grib maksāt, ne telefonu ceļ, ne roka dabūt nevar. Nevienam neiesaku ar šo uzmetēju sadarboties, jo parādu piedzinēju aprindās viņu ļoti labi pazīst kā nemaksātāju.

T Tatjana Lankrete 17.10.2016

Tagad SIA KL Houses Kārlis Marens remonte tehniku uz lielam summam uz atsakas to apmaksat ,spriezot pec CREDIWEB informacijas vins ar daudziem nevelas godigi norekinaties,uzmet visus.Butu labi uz sito AFIRISTU uzrakstit kopejo iesniegumu policija.