sia KB īpašumi KASPARS BERTĀNS - krāpšana

Man stāsts ir sekojošs. Noslēdzu īres līgumu ar SIA KB Ipašumi par dzīvokli Tallinas 92A, samaksāju drošības naudu un īri. Diemžēl iepriekš nebiju iepazinusies ar personu Kaspars Bertāns un viņa krāpšanas veidiem.
Saņēmu atslēgas, ievācos dzīvoklī - solītos pakalpojumus un mēbeles tā arī nesagaidīju. Uz telefona zvaniem KASPARS BERTĀNS neatbildēja. Tikai divus mēnešus pēc īres līguma noslēgšanas, viņš ielauzās dzīvoklī, vardarbīgi izmeta mani ārā, nomainot durvju atslēgas un piesavinoties visas manas mantas, kas atradās dzīvoklī (un to nebija maz, visa iedzīve, pilnīgi viss). Izsaucu policiju, diemžēl viņi nevarēja palīdzēt, jo tas esot KASPARA BERTĀNA privātīpašums. Tā nu paliku uz ielas, ar to kas mugurā. Ierosināta krimināllieta. Ja arī jūs esat cietuši no KASPARA BERTĀNA rakstiet uz epastu [slēpt]@inbox.lv

D Dagne 13.03.2011

Vispār dīvaini!
Mana draudzene reiz ielaida savā dzīvoklī kādu jauku puisi, kurš kā izrādījās bija uz laiku kodējies... Kad laiks pagāja - viņš sāka dzert un kauties, un draudzene palūdza viņu aizvākties, šis ne par ko. Beigās viņa izsauca policiju un arī viņi neko neizdarīja, teica draudzenei, ja reiz viņa to čali ielaidusi, tad tagad viņai jāpagaida, kamēr viņš atradīs sev citu mājvietu..., lai viņam būtu uz kurieni personiskās mantas aiznest.
Vienīgais, ko policisti ieteica - sagādāt jaunu džeku, kurs izdzīs šito. Tā draudzene arī rīkojās.

Vai tad kaimiņi neredzēja, ka tu tur dzīvo? Vajadzēja uzstāt, ka tur atrodas tavas mantas u.t.t.

J juris 14.03.2011

Raksti policijā iesniegumu, ka tevi apzaga!!!