SIA KB BROKERI autonoma - Apkrāpšana

Autonoma neizmāksā drošības naudu, tikai vilcina laiku, ka pārskaitīs, ka nauda jau ir nodota personai, kas to ved uz banku, tad sekretāre pārskaitīs, tad pats pārskaitīšot. Tikai laika vilcināšana jau 2 mēnešus. Pirmspēdējā sarunā pateica ka atskaitīs tikai 20 ls jo bija tukša bāka ( bet tika ieliets identiski cik bija sākumā) bet vēl pat nav pārskaitīts nedēļas laikā.
Tad jau firmā jauns darbinieks kurš par to situāciju neko nezina un izrādas nauda nav vēl nekur izmaksāta. Toties vēl uzzināju ka dokumentos ierakstīts, ka mašīna bijusi netīra ( pirms nodošanas tika mazgāta diezgan kārtīgi).
Kad nodevu mašīnu nebija nomnieks uz vietas, bet atsūtija citu cilvēku, kas protams jau pa sniegu sāka zīmēt saulītes un ar roceni mest līkumos. Tagad iznāk ka viņu cilvēks pats iztērējis benzīnu, nošmulējis mašīnu un man atsaka 10 ls.

Ņemiet vērā šo firmu, jo man tika aizrādīts par to ka esmu aizskāris kādu no vadības vai kautkā tā, bet visas sarunas ir notikušas ar pozitīvu sarunu no manas puses bez jeb kādiem aizskārieniem, tikai apjautājoties kad varētu būt pārskaitīta nauda.

Liekas neadekvāti no firmas puses un mašīnas cena norādīta līgumā ir 1000 ls, bet paši pārdod par 600 ls. Tas tikai tā, ja īrē viņai dārgāka cena kļūst un cipari aug..

Iegaumējiet numuru no ss.lv 28681111 un esiet uzmanīgi.