sia"' jv.construction'' - krāpšana

apskatot sludinājumus par darba piedāvājumiem uz ārzemēm un šajā gadījumā uz vāciju, zvanīju uz šo nr 29157581.pēc kāda laika atvanīja no šī nr un piedāvāja itkā steidzami vajadzīgi apdarnieki vācijā pilsētā-minhene.viss izklausijās lieliski, līdz brīdim kad aizbraucām uz turieni.darba atļauju nebija, tur jau priekšā bija brigāde kura mēnesi jau tur bija pabijuši un pa to laiku samaksāti tikai bija ap 400eiro, šie mums ieteica nemaz neko neiesākt, jo risks pirmkārt bez darba atļaujas.tānu mēs braucām atpakaļ kopā ar tiem cilvēciņiem.viss jau būtu labi, ja būtu tās darba atļaujas un samaksa, šai firmai tikai rūp sevis labsajūta.vārdu sakot uzmanaties cilvēki neuzķeraties uz šis firmas viltīgā āķa.

K Kaulainā 17.03.2011

Par daudz jūs sākat gribēt.Kāda baltajiem nēģeriem var būt samaksa.Labi, ja atļauj pastrādāt.