www.sudzibas.lv SIA Jelgavas pils aptieka Krāpšana,tablešu paciņa bija tukša!

SIA Jelgavas pils aptieka - Krāpšana,tablešu paciņa bija tukša!

Šodien nopirku tabletes "NEALGIN", un tā kā domāju, ka tādās vietās kā aptiekas, nevar piekrāpt cilvēkus, uzreiz ieliku somiņā tablešu kastīti. Atbraucot mājās, konstatēju, ka tablešu paciņa bija TUKŠA!!! Tablešu tur nebija. Ļoti žēl, ka arī tādās vietās ir cilvēki, kas piekrāpj citus... Ja vēl runa neietu par veselību... Tas bija ļoti nepatīkami. Vairs tajā aptiekā neiepirkšos.

J

J Jūlija 13.10.2008

Aizmirsu piebilst, ka šīs aptiekas adrese ir Rūpniecības 77a

N Nata 20.10.2008

Visticamāk, ka tas ir rupnīcas brāķis. Aptiekari vnk nevar parbaudīt katru paciņu.Vajadzēja vismaz aiziet un pieprasīt apmainīt, pirms sudzeties..

Z zane 20.10.2008

Nu protams, ka tā nav aptiekāru vaina. un, ja arī ir, tad ne jau tīšu prātu, kāds Tev izņēma zāles no paciņas. Izskatās, ka Tevvnk gribas pakašķēties vai arī, lai kāds Tevi pažēlotu...

J Jūlija 27.10.2008

nu tas jau nav normāli, ka pat jau aptiekās ir brāķi... Lai nu kā, aptiekāram ir jāzin, ko viņš pārdod! Pilnu vai tukšu tablešu paciņu!

S Santa 27.10.2008

Rūpnīcas brāķi var būt jebkurā sfērā, turklāt Pils aptieka Jelgavā ir viena no labākajām, un aptiekāri ļoti kompetenti. Šo tev vajadzēja paturēt pie sevis un aiziet uz aptieku apmainīt pret pilnu!

S Samantha 18.11.2008

Nu tiesam, izskatas ka vnk velk uz kaski!Pils aptiekas, vienmer problemas tiek risinatas korekti, kompetenti un netiek atteikts..ja kas tads rodas!Tiesam, kadel neversaties atpakal uz aptieku ar savu sudzibu???Nu ja..vieglaak jau aiz muguras runaat!

N navsvarigi 18.11.2008

Nu, aptiekars var paskaskatities, kas ir iepakojumaa, pirms to pardod. Esmu redzejis, ka dazi aptiekari ta darab: attaisa iepakojumu un parliecinas, ka zales ir ieksha, jo vini medz nemt ara zales no iepakojumiem un pardod tas pa platitei. Domaju, ka seit ir tieshi tas gadijums! iznema, pardeva, bet iepakojumu nenovaca un iedeva pircejam! A kaa tu pec tam pieradisi, ka tev tur nebija zalju?? Bet, kopumaa varu teikt par Pils Aptieku tikai to labako. Kam negadas kludas? lai gan, te ir tada nozare, kur kludities nevajadzetu un, nemot vera manis augstak mineto, var atvert iepakojumu pirms pardoshanas un parliecinaties par zalu esamibu tajaa. Ta jau ir nolidiba!

E Es 19.11.2008

šaubos vai karts no mums būtu laimīgs, ja būtu jāgaida, kad katru paciņu taisīs vaļā un skatīsies kas tur iekšā darās...Pils aptiekas tiešām savā jomā ir kompitentas, izņemot dažus gadījumus, piemēram, meitene ( arī no Dzeltenās aptiekas) Inga.. Nelaipna..Atkarīga no sava garstāvokļa..

S Sandra 20.11.2008

Tiesaam vai ir saajeega maz cik medikamentu ir aptiekaa, katru kastiiti neatveert darbiniekam, neparskaitiit tablesu skaitu!
Domaju darbiniekiem bez taa ir vel dudz ko dariit, jo galu galaa nakk tak slimie individualisti!
Arprats, iegadatas zales labi 0.70ls maksaa, bet nu jaa tak krize, un labakais jau ir tik pacikstet, kadu nomelnot, padiikt..bet kur pasi straadajam???

A Agnese 27.03.2009

Tas NAV aptiekāru pienākums pārbaudīt. Sevišķi, ja ņem kastītes paši klienti, tad lielākoties kastītes ir tukšas. Es tāpat vienreiz vitamīnus ņemu, jūtu, ka viegla kastīte. Pataisu vaļā, tur nekā nav. Prasīju aptiekārei, vai ir vēl tādi. un tad man teica, ka daudz ko viņi turot plauktos tukšu, jo zog... Un tad lai zog tukšu kastīti, nevis zāles.