www.sudzibas.lv Sia Jaunbāģi darbs un atalgojums

Sia Jaunbāģi - darbs un atalgojums

Neiesaistaties šajā firmā atalgojumu maksa kads prieksniekam garigais stundas nenormalas regularas kaskesanas ar prieksnieku
un prieksnieks danis pusi saprast nevar

H

G galibs 17.02.2015

tas daanis ir smirdigs pidaras kuram vajag salauzt vissus kaulus!!, stradaju pie ta mergla lidz bridim.kad nostradajam pilnu menesi 7.00 vidz naktij salasijas 400 stundas ..pienaca algass diena vins pateica ka cilveks nevar tik daudz stundas nostradat...panema uz savu galvu nogrieza 50 stundaas nost...un tad vel vins ietriecas mana masina..ta staveja vina kalte kad vins vina ietriecas.jautaju ko tg darisim sauksim policiju vai ka, VINS ATBILDEJA KA NE VAJAG POLICIJU LAI SATAISU MASINU VINS SAMAKSAS PAR REMONTU.KAD PIENACA REMONTA DIENA VINS ATBILDEJA KA MANA MASINA STAVEJA UZ VINA ZEMES UN VINS NEKO NEMAKSAS!!BILDES NEUZTAISIJU, UN NEKO NEVARU NORMALA CELA PANAKT!!!, J