Sia Ivra Wood - Krāpšana

Neslēdziet darījumus ar Sia "Ivra Wood", kas bāzējas Ieriķu ielā 67 -Rīgā. Tā pārstāvis ir tāds Ŗaitis Uzkalns. Šis jaunskungs mēģina veikt mežistrādes pakalpojumus (mežu zāģēšana, izvešana, koksnes realizācija) un brutāli "apčkarē" cilvēkus, respektīvi, nekvalitatīvi veic mežizstrādes darbus, mēģina apčakarēt cilvēkus uz kubatūru un izspiež naudu (ar draudu palīdzību) par pinīgi " izvarotām" cirsmām.

Jaunēklis ir rafinēts blēdis. Pirmajā brīdī rada patīkama cilvēka iespaidu, bet vēlāk uzsēžās uz kakla un nodarbojās ar brutālu izspiešanu.

J

I IVRA 19.11.2013

Janushek!

Pirms raksti nomelnojošus komentārsu, ieraksti arī par sevi kāds mahinātors esi!

Ka patīk šmaukt kubus un visādi citādi izvairīties no maksāšanas.

Par pakalpojumu kvalitāti pat neesi spriest spējīgs.

Tad jau tagad ir tā-vari nemaksāt un skriet sūdzēties, ka izspiež naudu ja? Nu jā cienīga prakse jau laikam Tev...
Veiksmi tālākā cilvēku mānīšanā un nemaksāšanā par to sniegtajiem pakalpojumiem.

Ja no Tavas puses būs vel komentāri tad ari publiskošu visu par Tevi..., lai redz kurš aktieris esi ;)

Maksā naudu un nečīksti...

J janusheks 26.11.2013

Lai nebūtu tā, ka iepriekš minētajam apgalvojumam nav pamata, tad visiem, kas vēlās uzzināt patiesību par šī tandēma, respektīvi, I.Osītes un R. Uzkalna (SIA Ivra Wood) darba metodēm- droši vērsieties Zemgales Virsmežniecībā. Šīs solidārās iestādes darbinieki ir lietas kursā par Sia "Ivra Wood" patieso darba kvalitāti un brutālās krāpšanas metodēm.

Ja ar to ir par maz, tad šī brīnum-darboņa varoņdarbus ir redzējuši un beigās arī izstrēbuši pārstāvji no liela - super kvalitatīvi strādājoša Skandināvu mežizstrādes uzņēmuma, kuram Latvijā ir filiāle.

P.S.
Uzkalna kungs- jau labu laiku gaidām naudu, ko esat palicis parādā.

M meznieks 09.12.2013

Labdien. Ja ir dzirdets par siem personaziem-manam kolegim ari bija problemas-izkrapa naudu, pectam necel telefonu. Velak meklejot rokas personazu izradijas ka raitis uzkalns jau ir sedejis cietuma par krapnieciskam darbibam. Neiesaku nevienam ar siem personaziem veikt kadas darbibas!

D drosa 16.12.2014

tas Raitis Uzkalns mus ari apmanija, naudas nav, vel draud mums kad prasam SAVU naudu, daudz cilveku vinju mekle, bet nekas nenotiek .

S Sneez 12.04.2015

Aizdevu vinam naudu kazino, solija atdot, atstaja papirus us firmu, bet tas bija kopijas. Ieteicu sazinaties.

A andreis 15.04.2015

Viņš vel staigā ? Pasakiet kur viņu atrast !

A arturs1289 24.04.2015

kāds zina, kur to ATRAST labprāt aprunātos...

p.s ja izdosies satikt salauzīšu abas rokas un izkastrēšu, lai šādi izdzimteņi nevairojas

paldies par uzmanību. Artūrs

R ri4y 24.04.2015

Palīdzēšu atrast personu par atlīdzību 500 eiro.

N [email protected] 11.10.2016

tas cilvēks nesamaksaja brigadei bet es zinu kur vins ir ........ valkas rajona ergeme mans numurins ir 29104745 tikai sms es parzvanisu

J juris1965 22.05.2021

ja kāds viņu meklē es zinu kur var atrasts