www.sudzibas.lv Sia ITCE Necilvēcīga attieksme

Sia ITCE - Necilvēcīga attieksme

27.12.2013 T/c Origo, Rīgā,Stacijas laukumā 2 uzņēmuma ITCE veikalā "Mobil",,pie pārdevējas Sigitas Norkutes iegādājos batereju mobilajam telefonam Samsung Galaxy Note,par bateriju samaksāju 18ls , pārdevēja šo batereju ielika manā telefonā,lai parleicinātos par atbilstību.
Pēc pirkuma,devos uz netālu esošo telefonu remontdarbnīcu,lai meisters varētu novērst pāris problēmas,kuras bij radušās telefonam, un ielikt jauniegādāto batereju, meisters bij ļoti sašutis,ka esmu iegādājusies "lēto" Ķīnas ražojumu par 18ls,kuras pašizmaksas cena piem., iegādājoties to portālā ebay.com nepārsnidz 5 dolārus, respektīvi 2,50ls!
Meisters teica,ka šo batereju likt telefonā nevar , jo nedz tā atbilst norādītajai kvalitātei , nedz dod garantiju,ka nesabojās telefonu kā tādu ! Kaut gan veikalā šo batereju pārdeva kā ORIĢINĀLU !
Batereju pat neizņemtu no iepakojuma nesu atpakaļ uz veikalu izklāstot sašutumu, kur saskāros ar ko šausmīgu !
Iepērkos katru dienu, gan Latvijā, gan ārzemēs, bet tik (atļaušos teikt ) pretīgu attieksmi no pārdevējas puses, nekad mūžā nebiju pieredzējusi ! Pārdevēja teica,ka batereju pret naudu atpakaļ mainīt negrasās un,lai pēc iespējas ātrāk atbrīvojot veikala telpas,kad prasīju veikala vadības telefona numuru, pārdevēja nosauca telefona numuru,kurš kā izrādījās bij viņas pašas, kad atkārtoti jautāju telefon numuru,pārdevēja apgalvoja,ka pati esmot uzņēmuma vadītāja, kliedza uz manis,un lietoja necenzētus vārdus! Kaut gan sazinoties ar šī paša uz
ņēmuma veikalu citā lielveikalā izrādījā,ka pārdevējai nav nekāda sakara ar vadītājas amatu .
Pārdevējas nelaipnību pamanīju,jau pirms pirkuma,kad viņa kādai sieviete,kura bija ienākusi veikalā , un skatījās datora peles , bravurīgā tonī aizrādīja par to,ka sieviete potenciālajam pirkumam pieskaroties,sieviete teica,ka tikai vēlas apskatīt cenu, toties pārdevēja bravurīgi "uzcirta,ka par visu ir jājautā" !
Tiešām esmu sašutusi par šādu attieksmi !!! Latvijā ir tik daudz smaidīgu un laipnu cilvēku,kuriem nav darba,bet ,kuriem ir izglītība un vēlme darboties attiecīgajā amatā! Kādieļ šādiem cilvēkiem netiek dota iespēja,turpretī, ,manuprāt, (atļaušos teikt)psihiski nelīdzsvarotam cilvēkam ir!?Uzskatu,ka šāda attieksme ir neadekvāta attiecībā pret klientiem!
Šie 18ls jau man dzīvi neizmainīs, bet situācija kā tāda ir ļoti nesmuka ! (Naudu atgūt, vai preci apmainīt nepretendēju ,tiešām nevēlos tajā vietā vairs rādīties ! Bet vēlos brīdināt pārējos,kuri ir pieļauj domu iepirkties šajā veikalā !)
Tiešām nesaprotu,vai tas šajos laikos skaitās normāli,ka veikals pārdod pakaļdarinājumu ,kā orģinālu , un par orģināla cenu ,un tik pretīgi izturas pret veikala apmeklētājiem , nebrīnos,ka šajā veikalā apgrozas tik maz cilvēki !
Droši varu teikt,ka šī bija mana pirmā,un pēdējā reize,kad tur iegriezos ! Pārdevējai,(kuru es pat negribētu saukt par pārdevēju,jo manuprāt,neatbilst pārdevēja amatam) uz visiem 100% izdevās sabojāt iespaidu par veikalu kā tādu !
Žēl,ka man šajā skaistajā svētku laikā nācās piedzīvot ,ko tādu, un žēl,ka apkalpojošā sfērā strādā cilvēki,kuri nespēj personiskās problēmas norobežot no darba(tā vismaz pieļauju,jo citu skaidrojumu ,tik briesmīgai attieksmei pret klientu neredzu )!

E