SIA IT līstes (AG logi) - par logiem

Sākoties pirmajam salam, 2010.gada decembra sākumā konstatēju, ka gar logu ailēm plūst aukstais gaiss un veidojas apledojums, ar pretenzijām telefoniski vērsos pie SIA „JT līstes” pārstāvja Ģirta Freimaņa, kurš decembra vidū ieradās un norādīja, ka iespējams esot vainīgas logu eņģes, jo tās esot pa mazu priekš tik liela loga, četriem logiem eņģes tika nomainītas. Eņģu nomaiņa vēlamo rezultātu nedeva, tad atkārtoti vērsos pie SIA „JT līstes” pārstāvja Ģirta Freimaņa, kas apņēmās problēmas novērst, taču turpmākā rīcība nesekoja, turpmākā saziņa ar SIA „JT līstes” nebija iespējama, jo SIA „JT līstes” pārstāvis Ģirts Freimanis uz telefona zvaniem, īsziņām, kā arī e-pasta vēstulēm neatbild. Ierados personīgi SIA „JT līstes” oficiālajā adresē, taču tur neizdevās nevienu sastapt. 2011.gada 27.janvārī nosūtīju ierakstītā vēstulē uz SIA „JT līstes” oficiālo pasta adresi vēstuli, taču to 2011.gada martā saņēmu atpakaļ, jo adresāts minētajā adresē nebija sastopams. Pēc vēstules nosūtīšanas SIA „JT līstes” esmu mēģinājusi sazināties ar SIA „JT līstes” pārstāvi Ģirtu Freimani, taču mēģinājumi ir beigušies neveiksmīgi.
Esiet uzmanigī, lai neiekļūtu līdzīgā situācijā kā es neizmantojiet SIA „JT līstes” pakalpojumus, kā arī SIA "AG logi" pakalpojumus, jo SIA „JT līstes” ir ar SIA "AG logi" cieši saistīts uzņēmums, jo pasūtījumu veicu pie SIA "AG logi", bet dokumenti bija no SIA „JT līstes”.

E

B Baiba 06.07.2011

Mums gan ar viņiem pozitīva pieredze

F fufelis 06.07.2011

Tad IT vai JT līstes?

ģ Ģirts Freimanis 20.09.2011

Šajā situācijā nebija uzsvars, ka eņģes ir par mazu šiem logiem, bet gan, ka nomainītajām eņģēm ir papildus regulēšanas iespēja vērtnes piespiešanai pie rāmja. Nomainot tās rezultāta nebija, acīmredzot tā nebija īstā problēma.
Problēmas cēlonis bija nevis nekvalitatīvi logi vai slikti veikti montāžas darbi, bet gan aiļu apdare no ārpuses. Ja montāžas putas no ārpuses nav apstrādātas pret mitruma iekļūšanu tajās, tad tikai loģiski, ka mitrums tajās iekļūst un ailes "salst cauri". Šobrīd diviem logiem loga savienojumu ar aili nohermetizējām ar hermētiķi (šis darbs nebija paredzēts ļīgumā) un problēmām nevajadzētu vairs būt.
Pēc aiļu hermetizēšanas ar klienti palikām labās attiecībās un ceru, ka Eva Upīte sniegs savu komentāru šeit!

A Arigato 11.10.2012

Ģirt mes joprojam, jāu veselu gadu gaidam Naudas no Tevis. Tu doma kā tas ir Normali? Saku Metals parstavis.

D druvsons 25.08.2015

Man patika ar viņiem sadarboties un pareizi saka, ka vajag pareizi apstrādāt logu ailes no ārpuses.

T trubele 25.08.2015

druvsons aizwer muti

kjipa neviens nesaprata, ka esi līstes darbiniece

W wpc 14.05.2018