SIA "Interinfo Latvijā" - Informācija visiem

Labdien,

Ir ļoti žēl, kad SIA "nterinfo Latvijā" potenciālajiem partneriem, klientiem un darbiniekiem, meklējot informāciju par uzņēmumu caur Google meklētāju, kā viena no pirmajām parādās informācija no www.sudzibas.lv, kas veido kļūdainu priekšstatu par uzņēmumu un tajā notiekošajiem procesiem. Minētais darbinieks, par kuru ir rakstīts tik daudz komentāru, uzņēmumā NESTRĀDĀ jau vairāk kā gadu.
Tāpēc visiem rakstītajiem komentāriem un sūdzībām nav nekāda sakara ne ar uzņēmumu, ne ar uzņēmuma pašreizējo vadošo sastāvu.
Tāpēc aicinām gan potenciālos klientus gan potenciālos darbiniekus bez bažām griezties uzņēmumā.

Vadība

I

Nav dūmu bez uguns.

Iespējams, ka tā persona, par ko rakstīja 2009. gadā nav vairs nestrādā, bet tas jau nenozīmē, ka situācija ir baigi uzlabojusies, īpaši kopš Interinfo Latvijā kopš 2013. gada ir pārņēmuši lietuvieši...tālāk jau lielākā daļa paši saprot, kas no tā izriet...nekas labs!

Pirms bez bažām potenciālie klienti griežās pie Interinfo, lai lai noteikti noskaidro cik ilgi tad tagadējā vadība strādā un cik bieži mainās darbinieki - konsultanti, jo realitātē tas notiek ik pa dažiem mēnešiem.

Bijušais darbinieks.