www.sudzibas.lv SIA Inbank Latvija Sabojā kredītvēsturi.

SIA Inbank Latvija - Sabojā kredītvēsturi.

Inbank iedeva man patēriņa kredītu. Es uzliku automātisko maksājumu, lai nav jālauza galva. No manis neatkarīgu iemeslu pēc mana banka pārskaitīja inbank automātisko maksājumu vienreiz ar nokavēšanos sešas dienas vēlāk, un divas reizes - vienu dienu vēlāk. Bet citādi maksājums nonāca viņiem. Taču inbank man par regulāru kredīta atmaksāšanu atalgoja tā, ka sačakarēja man kredītvēsturi. Bija uzkrājies 7 centu parāds par šīm kavētajām dienām. Tikai 7 centi! Un tas, man nenojaušot, vilkās līdzi katram maksājumam. Tā nu inbank noziņoja kredītreitinga birojiem, ka man katru mēnesi tiek kavēts maksājums par 15 dienām. Ne jau pamatsumma tika kavēta, bet štrunta 7 centi. Un ar to nepietika. Vēl inbank man pierakstīja 22 (11+11) eiro parādu, kas it kā man bijis pagājušā gadā. Šī summa veidojās no tā, kur maksāšana divas reizes tika nokavēta vienu dienu. Un tas bija pagājušo gadu! Kaut arī nauda tika nomaksāta vienu dienu vēlāk, vienalga parādījās kā parāds, nenokārtotas saistības vēl šogad! Rezultātā inbank tā man sačakarēja kredītreitingu, ka mana banka man atteica kredītu. Padomājiet, varbūt tomēr vērts meklēt kādu kredītdevēju, kas nav tendēts uz tik cilvēka dzīves sačakarēšanu. It seVišķi, ja visi maksājumi no manas puses tika veikti. Vēl viņi gudrīši atsaucas uz likumiem. Tikai nabadziņš nevarēja konkretizēt pantu.

I