Sia "ILem" - Alga.

Diemžēl neiesaku nevienam tur iet strādāt...
Nav diezko laba pieredze...
Sākumā it kā vadītājs normāls, sakarīgs.. Bet vēlāk sāka nemaksāt algu un uzvedās kā bērnu dārzā, jo nevarēja pateikt, ka atlaiž, bet deva visu laiku brīvu..
Nu tik smieklīgi!!!
Lai neviens neiegrābtos Viņu sauc- Kirils Jonass !!!

Un darbs ļoti neinteresants... Gan jāpārdod preces, ko nevienam īpaši nevajag :D
Un arī jāpiesaista klienti, pie tādām lietām, kas man liekas NEMAZ nav vajadzīgas!!!

K KirilsJonass 29.11.2010

Ну да конечно когда человек сидит и не фига не делает и при этом хочет зарплату. Ну что могу сказать Удачи в посек такой работы. К Сожалению с твоим Дипломом повара только поваром и работать! Ты Приехала в Сталинцу из деревни и сразу хочешь миллионы при этом ничего не делать и боятся шороха. в Интернете ты очень смелая а в живую 2 слова слизать не можешь! и о каком дет-саде может идти речь?

J Juris 29.11.2010

ai ai Kiril. Ko tad ņem darbā ja ir tik slikta? Un kāpēc neatlaid ja reiz Tev neder? Zini, mums latviešu valodā ir tāds vārdiņš kā "čakarēt"! Un te būs īsti vietā pajautāt, lietojot šo vārdu: ko tad Tu čakarē ar algas nemaksāšanu un arī neatlaid?
Man liekas, ka ir tikai normāli, ja jebkurš darba ņēmējs vēlas konkrētu un korektu attieksmi!

S Sergejs 06.01.2011

tak smeshno vabshe :D:D ... ja tam nechevo nedela? a shto eslji chesna tam delat?? kamu nuzhni tvai eti esli u vseh est kontrakti s takimi firmami ... a ti dumaesh shto vse tolka tavie budut brat :D tupa i smeshno :D mne mama rabotet bugalterom i ana znaet shto tak nebudet :)
i esli chesna... ja ochenj, ochenj rada shto mne tam nepaluchilas i ja neumela :)
patamushta ja dumaju eta nerabota... zvanitj i pridlagad to shto nenada... :D
takova rukovaditelja kak tebja, nekamu nezhelaju :(...
tvajim znajim ja nashla ochenj harosju rabotu... i njenada zvanit un tupa pridlagad to shto nenada :)
moi vse radaki smejaljis kogda ja rabotala u tebja... gavarilji shto eta nje rabota... i ja tozhe tak dumaju... I ja ochenj rada shoto ja tam neumela :)fuuu!
Udachi!!! :D

Z Zz 06.01.2011

Atkal laikam lietuvieshi chakare, tad skaidrs --- meli un krapnieki !

S Sergejs 06.01.2011

laikam gan! ... Vienkārši jāuzmanās no tādiem :) viegli jau teikt, bet varbūt ja ir iespēja uzzināt, kas ir tavs darba vadītājs :)

S Sergejs 07.01.2011

Fui, kauns! Kas tas par vadītāju, ka tā "čākarē", bet nejēdz atlaist, ja viņam nepatīk. Man liekas, tas nav normāli...Jebkurš NORMĀLS vadītājs, ja cilvēks neapmierina atlaiž, nevis čakarē prātu!!!
Kur tādi rodas?!

S Sergejs 18.01.2011

Pilnīgi saprotu meiteni par tām kancelejas precēm :D... kam viņas vajag ... un vadītājs, jā laikam nezin, kas ir būt vadītājam...:D Psc :D
Jūtu līdzi, kas ar viņu strādā...Taču jābūt normālam vadītājam, nevis prātu čakarētājam!!!