SIA Ieva Broka un Partners - Nekvalitativs serviss

Loti nepatika stradat ar Broku kundzi un vinas firmu, kad es izgaju no vinu ofisa, sapratu ka Broka kundze var palidzet tikai ja vinai ir simpatija klientam un reala saprasana par ko iet runa, jo ta nebija, vina nevareja dot adekvatu ratu, un rezultat es patereju savu naudu uz 1, 5 stundu konsultaciju no kura neko labu nedabuju... Zel ka verstijus pie viniem, jo cenas ir pietekami lielas, bet kvalitate neatbilst...
Nezinu, varbut vina ir professionalaka jautajumos nesaistitas ar civilprocesa likumu.

K klerks 03.02.2011

jaa pilnigi piekritu ka ir nekompotentas

S Stewart 09.03.2016

Kad vērsos pie Ievas Brokas pēc juridiskās palīdzības, avansu viņa, protams, paņēma ļoti labu. Bet, kad viņas pašas vainas dēļ, uzdevums vairs nebija izpildāms, avansu atpakaļ neatdeva. Rezultātā es ne tikai lieki iztērēju naudu, bet arī paliku bez juridiskajiem pakalpojumiem, par kuriem bijām vienojušies.