sia ''ieva autosskola'' - apčakarēšana

Vai kāda vēl tik nejaucīgi ir apkrāpis jefiņš oranžās botēs un biksēs? Pieteicos septembrī uz akciju BRAUKŠANA TIKAI 2,50 LS/H!!!!! aizgāju,iemaksāju autoskolai 30ls , iedeva man instruktoru.. bet izrādās,ka tam instruktoram nav NEKĀDA sakara ar šo skolu, viņš par tādu cilvēku prakstiski nezin vispār!!! kādā sakarā ši ''ieva auto'' skola iedeva tieši to cilvēku,nezinu.. jo tas instruktors pieder pavisam citai skolai...kāda nejaucība, oke varbūt mana vaina,ka nepainteresējos dziļāk, bet ko var zināt jauns šoferis???? ka reklāmas,kuras tiek rādītas pa lielajiem tv pie MAXIMA XXX būs nepatiesas?? viņš man pat izrakstīja kvīti ar savu parakstu , summmu.. kā rīkoties? domāju,ka iet pie viņa nav jēgas!! kur sūdzēties? pie kā vērsties? iepriekš biju rakstījusi uz epastu sekretārei vai akcija spēkā utt., atbildēja- jā,j,a viss kārtībā, bet kā? ja tai autoskolai nav pašiem savu instruktoru??? tātad viss kolektīvs ir vieni lieli čakarētāji. Kaut jums dzīvē neveiktos!!!!!

R

D Daturs 24.01.2012

Par ko tur brīnīties ka mazai autoskolai intruktori ir pieaicināti no malas? Galvenais lai viņi labi dara labi darbu. Sūdzibas autors ir neaptēsts cirvis-izbrauc 1 reizi un tagad vaino intruktoru ka ir čakarētājs, blēdis...utt

R rudaa 28.01.2012

kaadu instruktoru? izlasi kaartiigi tekstu!

R rudaa 28.01.2012

ok laikam nepareizi uzrakstiiju..fakts taads, , kad es autoskolai iedevu to naudu un vinji man teica, ka pedeejas 3 braukshanas x buus par velti, instruktors to zina un viss ir kaartiibaa, bet kada sakaraa, ja skolas iedotais instruktors ir citas skolas un pasham vinjam bija pirmaa dzirdeeshana.. pats viirietis pateica, ka taa ir chakareeshana..

V Vīra draugs 29.01.2012

1. Instruktors ir cilvēks, mazās autoskolas neņem sev darbā savus instruktorus, jo viņiem bargās naudas jāmaksā, bet gan pieaicina instruktorus no malas. Man ir kaimiņš, kurš strādā par instruktoru 3 autoskolās, katru dienu no 8.00-22.00, brīvdienās no 10.00-18.00. Viņam katra skola iedala pa 10-15 cilvēkiem, skaiti no katra viņš reāli pēc degvielas atvilkšanas, auto apkopes, samaksai autoskolai saņem 2 Ls stundā, jādzīvo cilvēkam tak ir? Nē nu 2, 50 tas būtu par maz. Zinu Oskaram, sauc tā kaimiņu. Zinu viņam akadēmiskā stunda maksā no 3, 50 Ls lētākajam līdz 6 Ls dārgākajam.