"SIA " HERMES - krapsana

Labdien,kādu laiku biju tur atpakaļ strādājis, tā ir briesmīga iestāde. Tā ir kanceleju vairumtirdzniecibas bāze. Tur ne tikai attieksme pret strādniekiem ir slikta un produktu nekvaliditate bet arī algas tiek solitas viena summa bet maksāts tiek savādāk.Ja un alga tiek maksāta konverta.

T tas es 19.03.2014

Ne velti šis kantorsi regulāri piedāvā darbu. Acīm redzot darbinieku rotācija ir iespaidīga!

P patriks zvaigzne 29.06.2014

Nu jā šitais kantoris ir tads nedaudz interesants ar savu darbību, registrējies darba vienā firmā strada otra, laikam nodokļus apiet. Vienīgais, kas varētu tur noturet ir kolektīvs - jauni atraktīvi cilvēki, varēja kopā pasmieties, iedzert noliktavā viens otru nenodeva. Priekšniecība zem katras kritikas - iespaids tāds, ka valdes prieksēdetājs tirdzniecīvas vadītājam zem tupeles, bez sava viedokļa, vismaz personāla jautājumos. Algas neatbolda padarītajam visi ka viens saņēma savus 300 Ls un jutās laimīgi, kla vispar ir tik daudz saņēmuši, jo regulāri tika izrakstīti soda orderi, pat ja nepaskatijies uz priekšniecības pusi pareizi.Alga tika maksāta pa daļām daļa oficāli, daļa konvertā. Darbinieki mainīās kā uz konveijera. Ja pārbaudes laika tevi mēģina apčubināt, tad pēcāk tam tu esi mēsls. ja strādāji ārpus darba laika, pats vainīgs, ka neproti plānot savu darbu laiku, piemaksas nepienācas. Vopšem labak ejat ar līkumu. Esmu jūs brībinajis.

L Lotārs 14.11.2015

Nezinu, strādāju jau labu laiku. Gan kolektīvs, gan no priekšniecības puses viss ir ļoti labi. Visi laipni, atsaucīgi cilvēki. Darba apstākļi arī var teikt perfekti. Tā ka neredzu iemeslu kreņķi mest.

V vasko80 15.07.2016

Strādāju jau vairāk kā, gadu - lieliski, labi alga nav ar 4 cipariem, bet tiešām kolektīvs iespārda. mēss visi viens otru sapratām. tagad gan nacāc aiziet jo pārvācos. :( pašam škrobe :(