www.sudzibas.lv Sia Helgas salons Nolika klausuli dzirdot latviešu valodu

Sia Helgas salons - Nolika klausuli dzirdot latviešu valodu

Saja salona neviens nerunaa latviski, zvanot, piemeram, sodien - gribeeju pieteikties uz solariju, bet "laipna" atbildetaja vienkaarsi nolika klausuli dzirdot latviesu valodu, aizejot tur ir tieshi tas pats, kaa var ar tadu attieksmi straadat..
Diez cik taada veida tiek pazaudeeti klientiii !!!

I

I Irina 17.07.2009

Es atvainojos, bet jaunieši latvieši krieviski arī runā ļoti slikti. Abas valodas labi vai slikti prot tikai pieaugušie, un nedaudz kas no jauniešiem.

ш Шо? 17.07.2009

paranoiska vecene

D Dina 17.07.2009

Jūs pati pareizi šeit uzrakstījāt savā valodā? Kur garūmzīmes?:)

M mi 18.07.2009

Tas ir fakts! Arī biju tur vienīgo un pēdējo reizi. Blakus salonā vismaz cenšas runāt latviski...

L Lauris 19.07.2009

Diemzel patreiz musu tautas jauniesi nesaprot, ka, ja grib stradat apkalposanas sfera ir jazin vismaz 2-3 valodas, latviesu, krievu un anglju.

E Ella 19.07.2009

Krievu valoda nav ES valoda. Jauniešiem būtu jāzin latviešu, angļu pamatā. Blakusvalodas ir viņu brīvā izvēle.

O Olga 20.07.2009

Ja darba devējs pieprasa (tas ir parsti pat ierakstīts kur, kādās valodās notiek apkalpošana), tad jāzin arī krievu, ja pieprasa - arī franču, vācu utt. Kaut ganalulu valsts valoda, ja darba devējs atrunājis to, ka darba valodu.

L lee 20.07.2009

Es kāju tādā salonā nespertu, kur ar mani latviski nerunātu!!

D Dace 21.07.2009

Par salonu varu tikai pozitīvi atsaukties, apmeklēju to bieži un valodas barjera mani neuztrauc.

K kropliķs 21.07.2009

da dauņi ejiet dirst ja negribat pa muti pa ko mēs diršam .kas nahuj ir helgas salons dirsači

1 10/05/2011 21.07.2009

Krievi ir nedaudz aizmirsuši kur dzīvo!
Dzīvo LV bet runā krieviski, viņus visus vajadzētu no darbiem atlaist, lai brauc uz savu miskasti un tur runā cik grib!

D dusja 22.07.2009

Tulīt jau atkal Latviju pārdos, tad jau redzēsim kādā valodā būs jārunā.Mazi, lepni, bet valsti sakārtot nevaram.Puse jau labprātīgā trimdā aizbraukuši.Tā kā drīz salonos ar Jums runās turciski.

E Es 24.07.2009

Pēc likuma taču darbiniekam ir jārunā valsts valodā, jo atbildīgāks amats, jo atbilstoši labākām zināšanām jābūt, nu kaut kā tā... tur kaut kādi līmeņi... ja nerunā, tad pārkāpts valodas likums, uzsūti atbilstošu instanci, un būs izvēlē vai ņemt darbā latviešus, vai likt beidzot tirm RU mācīties latviski...

A Anna 07.08.2009

Ja Jums tik nepatik krievi, drīz dabūsiet arabus :)