SIA HEGU - kliveta

sto za hren slisis ti hegu ja tebja najdu za klivetu parvu ti pidar gnojnij skolko ljudej nadul na dengi nikto materjal nepizdil negani hmir esli ti takoj cestnij spravedlivij gde zajva v policiju sto baisja menja izbegaes suka ja tebja najdu za takuju klivetu parvu hegu ti dranoe pidari vi tam

O

? ??? 26.10.2010

nervnicajem?

R Raitis 30.10.2010

Vājprāts!!! Pēc leksikas spriežot, rakstītājs ir tiko iznācis no cietuma, kur laikam katru dienu ir seksuāli izmantots.

O oleg 08.11.2010

ja spakojnij hmir ati gnida vsivaja lzivaja popadjosja mne v ruki parvu ti mne vsjo do santima vernjos vse ubitki mne pogasis suka katorie mne sozdal sas procenti narasli v banke i necem bilo semju karmit moja zena s grudnim rebjonkom ti resil pasikovat za trudi nevijdit pidar kak ne begaj narisuesja i v rige najdu za takova hmirja kak ti nekto ne v pregjotsja kidalova ti hrenova parvu tebja suka kak tuzik grelku