SIA "HCR SERVISS" (salons Copy City) - Nekvalitatīvas izdrukas

Šis uzņēmums veic nekvalitatīvas fotogrāfiju izdrukas (nevis uz speciāla fotopapīra, bet gan uz dažāda blīvuma parastā papīra), turklāt fotogrāfijas, kas ir izdrukātas šajā salonā, pēc kvalitātes būtiski atšķiras no fotosalonos izdrukātajām fotogrāfijām. Tās ir tumšas un izplūdušas. Turklāt salona darbinieki nepabrīdina klientus par šādu iznākumu.
Arī A3 formāta krāsanās izdrukas uz 350 g blīvuma papīra katru reizi atšķiras pēc kvalitātes - vienreiz krāsas sanāk ļoti spilgtas un tādas, kādas tādas ir redzamas failā, bet citreiz - izplūdušas un blāvas. Kad darbiniekiem jautā par šīm atšķirībām, viņi tikai noplata rokas un pasaka: tā sanāk...

L Leonīds Osipovs 07.12.2015

Varbūt ielādē papīru ar neapdrukājamo pusi. Varbūt drukā ar pigmentu uz neatbilstoša papīra un tas pietiekami ātri neiesūcas un izplūst. Varbūt printera draiverī izvēlas neatbilstošus papīra iestatījumus. Ja nav profesionālis, tad ir ļoti daudz kas tāds, kas var noiet greizi.