www.sudzibas.lv SIA "Hansa Training" mācību centrs Krāpšanās ar klientu naudu un klientu maldināšana

SIA "Hansa Training" mācību centrs - Krāpšanās ar klientu naudu un klientu maldināšana

Uzņēmums krāpjas ar klientu naudu.

2019. gada marta sākumā pieteicos grāmatvedības kursiem sestdienās un samaksāju naudu par 3 mēnešiem (ap 280 EUR), kā tika prasīts. Kursu sākumam bija jābūt marta beigās, taču saņēmu paziņojumu no uzņēmuma, ka kursi nevar sākties, jo grupa nav nokomplektēta. Lūdzu atgriezt samaksāto naudu, uz ko saņēmu atbildi, ka mani var pierakstīt uz kursiem nākamajā grupā. Apgalvoja, ka naudu atgriezt nav iespējams. Pieteicos uz kursiem nākamajā grupā 2019. gada maija beigās.

Maijā, tuvojoties kursu sākumam, saņēmu e-pasta ziņu ar informāciju, ka kursi nenotiks, un aizbildinājumiem, ka grupu nevar nokomplektēt, jo sākas atvaļinājumu laiks. Atkārtoti tiku pārcelta uz nākamo grupu - kursiem 2019. gada jūnija beigās. Jūnijā, tuvojoties kursu sākumam, saņēmu informāciju, ka arī kursi jūnija beigās nenotiks, un ATKAL tiku pārcelta uz nākamo grupu. Un tā katru mēnesi.

Augustā mana pacietība beidzās - informēju, ka no kursiem atsakos un atkārtoti lūdzu atgriezt samaksāto naudu, uz ko saņēmu atbildi "Paldies, Jūsu iesniegums ir saņemts." Ar to arī viss beidzās - nav sekojuši jauni piedāvājumi pievienoties nākamajām grupām un arī samaksātā nauda nav tikusi atgriezta. Izskatās, ka tā bijusi tikai maldināšana, lai izkrāptu naudu. Rezultātā nav ne saņemta solītā apmācība, ne atgriezta samaksātā nauda.

Kur šādā situācijā vajadzētu griezties un kādā veidā samaksāto naudu varētu saņemt atpakaļ?

1x

Ma macbeton 01.10.2019

Tādi pamuļķi nekādu grāmatvedību nevar vest.