Sia Hansa darbā iekārtošanas firma - Par šīs firmas darbību

Mīļie tautieši nekad neiesaistieties ne kādos darījumos ar šo darbā iekārtošanas firmu ārzemēs jo viņi itkā strādā ar starpniekiem un grib no jums pavisam dabūt naudu 300 ls, bet kad aizbrauc galā tad nav ne darba ne dzīves vietas. Ne viena firma latvijā neprasa naudu par iekārtošanu darbā ārzemēs, ja neticat manam rakstītajam tad droši dodaties uz šo - sia hansa-firmu un pārliecinieties paši tikai ņemiet uzreiz līdzi 2o ls!!! Jo citādi viņi negrib nemaz runāt un tad kad itkā jūs sūtīs strādāt tad vēl 280 ls!!!, bet kad aizbrauksiet, darba nebūs gala punktā!!! Izmēģiniet un tad redzēsiet.

G13 01.10.2013

Stulbus cilvēkus vienmēr velk uz neveiksmi. Qbis.lv darbā iekārtošanas aģentūra uz ārzemēm, visu dara pilnīgi par velti un darbs būs ļoti ātri.