SIA Hamsa un Partneri - Krāpšana

Norādītais uzņēmums SIA Hamsa un Partneri (rakstu šo uzņēmuma nosaukumu, jo par to internetā nekas nav atrodams un liekas, ka tas ir skaists, nevainīgs un ideāls variants darba meklētājiem) nodarbojas ar nāves jūras sāls produkcijas pārdošanu Premier veikalos Dominā, Spicē un Galerijā Rīga. Strādājot tur ieguvu nepatīkamu pieredzi.
Šajā veikalā/salonā produktus nav jāpārdod, tie burtiski ir "jāiesmērē" klientiem. Jāizliekas, ka esat kosmetologi, lai arī patiesībā varat būt jeb kas (vidusskolnieks, bez izglītības esošais, vienalga). Produkcija veikalā ir ļoti dārga (sejas krēms apmēram, 120 eur), bet tas nekas, jebkuru no šiem produktiem var pārdot uz pusi lētāk, nav svarīgi vai apmeklētājam ir klienta kartiņa vai nav. Vēl nesvarīgāk ir kam pārdot. Manā pieredzē veikalā bija ienākusi sieviete ar nopietnām sejas ādas problēmām, "sertificētie kosmetologi" protams steidzās palīgā un piestāstīja sievietei pilnas ausis ar superlīdzekļiem, par kuriem vairāk palasot oficiālajā mājas lapā uzzināju pilnīgi ko citu, nekā runāja pārdevēja. Kad jautā kādam no tur strādājošajiem pārdevējiem, kā darbojas kāds no līdzekļiem man atbild "Stāsti ko gribi, galvenais lai notic, es pati par tiem līdzekļiem neko nezinu, bet tirgojas labi". Pat ja cilvēks negrib neko pirkt, viņam šie produkti kuriem ir veikta prezentācija ir jāieliek maisiņā, pēc tam klienta rokās un jāpalūdz samaksāt, atteikumu pārdevējas nepieņem. Kad klients aiziet neko nenopircis, viņu nomelno.
Vēl viņiem ir tādas sāls istabas, kas strādā vienkārši kā slazds, uzaicina cilvēku uz bezmaksas apmeklējumu, bet pēc tam mums pārdevējiem šis upuris ir jāapstrādā.
Klientiem nesniedz personīgu piedāvājumu sejas ādas tipam, runājamais gabals ar kuru jāpārliecina ir viens un tas pats, tāpēc produktus arī met pakaļ vienalga kādus vienalga kam - ja redz ka veikalā ir naudīgs cilvēks, jo dārgāku produkciju piedāvā.
Pašam jāstrādā kā klaunam, jāvilina cilvēki no gaiteņa veikalā dāvinot nesvarīgas dāvanas, pretīgi, kad citi iet garām un ņirgājas, jo zina, kur Tu strādā un kāds ir Tavs darbs.
Par algu nerunāsim, ja neko nepārdosi - neko nesamaksās, vēl uzbļaus virsū, ka slikti aptīri cilvēkus.
Ļoti žēl tur strādājošos - cilvēki ar mazām smadzenēm, bet lielu muti. Pārējiem iesaku mest līkumu ap šo veikalu, vajadzīgajām instancēm pārbaudīt, vai tiešām tur viss atbilst medicīniskajām prasībām, vai tiešām nespecializēts darbinieks var ziest uz sejas bez cilvēka atļaujas ķīmiju pats nezinot, ko tā var iesākt? (Ir bijuši alerģiski gadījumi, naudu neviens nevienam neatgriež, skaistā attieksme uz vietas pazūd). Potenciālajiem darba meklētājiem silti iesaku šo variantu atmest - ne cieņas pret sevi un citiem, ne darba intervijā piesolītās algas.
Liels liels fuj!

ka tad tu viņus atradi?:))

C citrons12345 26.06.2018

Esmu ari stradajusi veikalā hamsa & partneri un nevaru nepiekrist sūdzībai. Ja neko neiesmērēsi algas nebūs. Nepartraukti meitenes mainas un ta pilnigi noteikti nav stabila darba vieta. Liks uzrakstit atlugumu un jau nakamja dienā busi bez darba. Sludinajumos un intervijās sola algu no 500 eiro. Realitatē ja katru dienu neiesmērē cilvēkiem produkciju uz vairakiem simtiem, alga bus gandriz divreiz mazaka (zem 300 apm). Ja kādu dienu pārdošana neiet tev izdomās sodus un lasīs morāles. Dienā vairakas reizes veikala vaditajas "menedžeri" rīko sacensibas starp meitenēm- labākajai piesolot bonusu un sliktākajai noņemot no algas. Mēdz gadīties arī ka cita konsultante prezentacijas vidū ienāk un "atņem" klientu un ieguvums pienākas viņai. Reizem japaliek ilgāk par darba laiku ja nav izpildits pardošanas dienas kopejais plans utml. Kolēģe vienreiz nopirka lētāko kas tur bija- 40 eiro vērtu skrubi lai tiktu mājās izņemt bērnu no skolas jo nevienu nelaida majas. Jau otrajā nedēļā tur stradajot man iedeva lapu par sejas produktiem, kas jaiemacas no galvas un jāstāsta visiem viens un tas pats un jātēlo kosmetologe. Un tā es neko nesaprotot no cilvēku ādas un kosmetikas iedarbibas visiem stastiju vienu un to pašu un liku produktus uz sejas. Tur strādājot uz vienas rokas pirkstiem varu saskaitīt cik cilveki tur paši ir iegājuši ar vēli vai interesi jo 99% no visiem klientiem tiek ievilkti, pievilinati ar ziepju gabaliniem vai paraudziņiem un apvārdoti. Negribetu teikt ka kosmetika ir slikta. Pasai dazi produkti loti patīk. Bet ja sākuma cena ir 100 un apvārdojot kaulējoties vari nonākt līdz 50 sakot ka tā ir "izņēmuma reize un privilēģija" liek domāt cik patiesībā tas viss ir vērts. Tur iegādājoties noteikti nāksies tikai pārmaksāt. Un tā visus produktus var dabūt 2x lētāk.