www.sudzibas.lv SIA Gudrs Serviss nav remont spējīgi

SIA Gudrs Serviss - nav remont spējīgi

Vēlējos padalīties par šo kompāniju, takā man viņī ir principā pie pašām mājām nolēmu aiznest pie viņiem savu portatīvo datoru SAMSUNG.. Tākā pats tajo neesmu tik liels eksperts biju veici atjaunijājumus un bij pazudušas visas programmas. Biju visu sainstelējis atpakaļnepieciešamo, bet wordā rakstot nelaboja kļūdas, nesu uz GUDRS SERVISS,, ieliekot servisā vienojāmies ka līdz vakaram salabos. ok.. pirms 18.00 nolēmu uzzvanīt jo viņī slēdžās lkm uz to laiku ciet. MAn paziņoja, ka vēl neuzspēja salabot, nu ok kam negadās. nakamajā dienā saņēmu zvanu, kad viņi to nespēj izdarīt, jo ir windows 8 un viņi uz tiem nav praktizējušīes (smieklīgi) teica varēšot salabot 3dienu laikā, bet man tik ilgi nederēja nēmu laukā.Pec kāda laika nobruka planšete ASUS,, līdz galam neieslēdzās uzkarās.. mēģināju velreiz griezties pie viņiem.. pieņēmējs brīdināja, kad remonta laika ir iespējams ka tiks bojāts ekrāns,, (es izbrīnīts) atteicos no remonta tādā gadijumā, jo ja radies būs bojājums viņi nesegs zaudējumus..Kautkā ar ierīcēm jaunais gads iesācies neveiksmīgi. Mainot savam telefonam bleckberry Z10 simkarti, nejauši bojāju vietu kas lasa sim.. Ļoti negribēju bet tāpēc ka pie pašām mājā nolēmu aiznest vēlreiz pie viņiem mēģīnāt salabot ierīci... šodien man zvana, un šāds teksts:-Mēs nevarēsim veikt telefona remontu, jo uz vietas nav vajadzīgās detaļas, un neesam tuvākajā laikā plānojušī tās pasūtīt. (wtf)Cik es zinu parasti, lai tiktu veikts remonts ir nepieciešams veikt detaļas pasūtīšana, un tas parasti ilga līdz divām nedēļam. Interesanta kompānija... IESAKU JUMS NETĒRĒT LAIKU UN NENESIET SAVAS IERĪCES PIE VIŅĪEMAr cieņu Ingus

I