SIA "GREID" - Andrejs Uteniss - Nemaksā algu

Vēlos pastāstīt par savu negatīvo pieredzi ar ANDREJU UTENISU, SIA "GREID" valdes locekli. Tiku pieņemts darbā par celtnieku, darba vieta - Vācija. Tika izrunātas visas detaļas - gan komandējuma nauda, gan algas apmērs utt. Taču beigās gandrīz nekas no tā neizrādījās taisnība.
Dzīvošanas apstākļi vienkārši briesmīgi, jāstrādā katru dienu līdz vēlam vakaram, izņemot svētdienas. Tika solīts, ka mēnesis jāstrādā un tad var braukt uz LV atpūsties. Mājās reāli tiku tikai pēc 2 mēnešiem, jo visu laiku tika mainīti ēkas projekti, uzradās neplānoti darbi. Nauda tika samaksāta mazāk kā puse no tā, kas atrunāts darba līgumā, un tā pati bija bezmazvai jāizlūdzas, nepārtraukti zvanot un prasot.
Tagad situācija ir tāda, ka visa nopelnītā nauda nav samaksāta, pats Andrejs nav sazvanāms un vēl pie tam izrādās, ka esmu atlaists, man nemaz to nepaziņojot. Neuzķeraties uz šī vīrieša solījumiem, kārtējais krāpnieks!!!

D