www.sudzibas.lv ŠIA "Green Cabby" Nepieskaitāms vadītājs

ŠIA "Green Cabby" - Nepieskaitāms vadītājs

Vēlos brīdināt visus tos, kas jebkad izmanto taksometra pakalpojumus. Protams visi šī pakalpojuma lietotāji vēlas pēc iespējas lētāku variantu. Ļoti pievilcīgs šķiet "Green Cabby" taksometra pārvadājumi, taču vadītājs gadījās totālākais psihopāts, grūti pateikt kāds būtu piemērotāks apzīmējums, izlemiet paši...

Vadītājs, Aldis, ar a/m Golf Variant, reģ. Nr. TX-8877, 22.04.2012 naktī izpildīja izsaukumu no Vecrīgas. Pārvedot pasažierus, vadītājs brauca ļoti agresīvi, pārsniedzot ātrumu un klausoties maksimāli skaļi mūziku. Uz klienta aizrādījumiem braukt lēnāk un nogriezt mūziku klusāk,rupji atšujot, tādējādi iedvešot bailes. Galamērķī nenosaucot summu, divdomīgi nosakot, lai dod cik nav žēl...

Protams, klientam prāta neienāk prasīt čeku par pakalpojumu, prātā tik ātrāk tikt no šī iespējamā maniaka prom atstājot samaksu par nenormālo braucienu. Sanāk, ka vadītājs ne tikai neievēroja virkni noteikumus un likumus, bet arī apdraudēja klienta dzīvību, un ar savu attieksmi pārbiedējot līdz nāvei.

Esiet ļoti uzmanīgi, vienmēr par visu pieprasiet čeku, un par šādiem gadījumiem, nesagaidot galamērķi ziņojiet policijai.

J

D dimzens 26.04.2012

Rakstu Green Cabby vārdā.
Loti atvainojos meitenēm par šo gadījumu. Pēc saņemtās sūdzības ar šo taksistu tika veiktas nopietnas pārrunas un viss kolektīvs tagad viņu uzrauga sekojot viņa uzvedībai un veselības stāvoklim, lai vairāk tādi gadījumi neatkārtotos.
Uzreiz pēc sūdzības saņemšanas tiekoties ar taksistu secināju, ka Aldis šajā naktī bija pārguris un nervozs, bet meitenes viņu kaut kā izprovocēja uz agresiju. Viņš nekavējoties tika nosūtīts mājās atpūsties.
Bet vispār viņš ir pieredzējis taksists, tikai mazliet nervozs.
Par to samaksu laikam bija tā ka Aldis pats bija sapratis savu kļūdu un tāpēc prasīja cik nav žēl, lai novērstu konfliktu.

Visās Green cabby taxi automašīnās ir printeri un var izprintēt čeku par braucienu. Vajag tikai par to informēt taksistu.

Parasti klienti ir apmierināti ar apkalpošanas kvalitāti Green Cabby taxi. Ja neticiet izvēlaties citus mūsu taxi un pārliecinieties paši un Jūs redzēsiet ka Mūsu taksisti ir laipni un atsaucīgi ar labvēlīgu attieksmi pret klientu kaprīzēm.

Vēlreiz atvainojos par šo incidentu.

Ar cieņu Green Cabby valdes loceklis Didzis Felsbergs.

G gestapo 09.05.2012

D dimzens 10.10.2012

Tagad šis šoferis atkal strādā taksometru firmā Trio pluss, jo no Green cabby tika atbrīvots pamatojoties daudzām klientu pretenzijām. Taksometrs ir ar to pašu Nr.8877 vW Golf. Secinājumus izdariet paši.

S [email protected] 11.04.2014

Kam negadaas