www.sudzibas.lv SIA "Good Stuff" Darba devējs bez cieņas pret saviem darbiniekiem!!!

SIA "Good Stuff" - Darba devējs bez cieņas pret saviem darbiniekiem!!!

Gribētu informēt citus jauniešus par uzņēmuma interesanto attieksmi pret darbiniekiem. 23.maijā uzsāku darba attiecības uzņēmumā SIA "Good Stuff" . Ta kā man vēl bija skola līdz jūnija vidum, uzreiz vienojāmies par dienām kurās varēšu strādāt. INTERESANTS FAKTS - darba devējs meneša laikā tā arī neatrada laiku lai atvestu man darba līgumu. + 25.jūnija rītā, kad man bija ieplānota darba diena, saņēmu skrupulozu īsziņu no darba devēja par manu atlaišanu, atrunājoties ar 3.mēnešu parbaudes laika likumu. Un šeit neiet runa,ka darba devējam nebija tādas tiesības. Visu cieņu, NEBIJU GANA LABA - ES TO PIEŅEMU ! Bet neviens darba devējs neatlaiž ar īsziņas starpniecību,no rīta kad man jau jāierodas darbā. Pieredzējuši uzņēmumi veiktu mutiskas sarunas klātienē vai telefoniski. Neiesaku slēgt darba līgumus ar šo uzņēmumu, darba līgumu Jums neredzēt kā savas ausis un jebkurā diennakts laikā iespēja,ka saņemsiet īsziņu - ESI ATLAISTA. Vecāki,lūdzu sekojiet līdz ar kādu uzņēmumu Jūsu bērns vasaras laikā vēlas uzsākt darba attiecības. (Piebildīšu,ka darbu nekavēju nekad, grafikā ieliktās dienās, vienmēr laicīgi biju darba vietā).

V

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus